İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google DoubleClick'i satın aldı!

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
107397.jpg
Dünyanın en büyük arama motoru olan Google tarafından yapılan yazılı açıklamada,şirketin Doubleclick ile yaptığı görüşmelerin olumlu meyve verdiği ve DoubleClick’in artık Google’ın olduğunu açıkladı.
Google yöneticileri satıştan memnun olduklarını belirterek,dünyanın en büyük ilan platformlarından birisine sahip olduklarını belirttiler.
”Google, DoubleClick’le lider bir ilan platformuna sahip oldu.Bu sayede teknolojideki ve altyapıdaki gelişmeleri hızlı bir şekilde pazara aktarabilmenin yanı sıra, yayımcılar, reklam verenler ve ajanslar için dijital medyanın etkinliğini, ölçümlenebilirliğini ve performansını gözle görülür bir şekilde artıracağız. Diğer yandan da kullanıcılar için reklamların etkin kullanımını ve işe yararlığını geliştireceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
daha önce olmamışmıydı bu satış ?

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pazar günü falan olmuş sanırım,fakat ben de yeni gördüm,gördüğüm gibi de ekledim. Hatam varsa affola.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
March 11, 2008 satış işlemleri bu tarihte bittiği için konu yeniden açılmıştır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5