İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Earth ücretli sürümü??

H

HostMERKEZ

Misafir
merhaba arkadaşlar

google earth'ın sanırım 30dk'de bir yenilenen sürümü varmış ücretli?. bunun hakkında nasıl bilgi alırım nerden temin edebilirim acaba? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görüntüler mi 30 dakikada bi yenileniyormuş?
böyle birşey olacağını hiç sanmıyorum.Zaten dünyanın yarısı karanlık nasıl çekim yapacaklar.Görüntüler genelde birkaç aydan daha eski.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 dakikada bir yenilenebilecek teknoloji henüz mevcut değil. Plus sürüm yalnızca birkaç extra özellik sunuyor okadar. GPS desteği var, birkaç extra tool var..

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben denemiştim bi ara şu an oturduğum yere baktım istanbulda yım bu arada benim evin temeli bile atılmamış durumda gözüküyor ama yanındaki diğer blok var

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google earth pro 'yu yukledim denemek icin, 10 gunluk badava kullanilabiliyorsun. Normal Google earth den birkac ekstrasi var, okadarda iyi degil. Mesela Bursa normal googleda heryeri net degil. Pro da biraz daha fazla mahlle gozukuyor ancak yinede benim istedigim yerler yoktu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5