İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Earth

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ;

Ben Google Earth almak istiyorum ama bunun en iyisi nedir ne değildir tam karar veremedim. Açıkcası pro diye bir ürünü var 400 usd fakat daha ne üst bölümü var bunun hakkında tam fikir sahibi olamıyorum. Birde eğer burada reklam vermek istersek nasıl başvuru yapıcaz söylermisiniz ?

Selamlar

nedium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pronun daha kaliteli çıktı alma özelliği var, gps cihazları bağlanılabiliyor, 3 boyutlu modelleme yapılabiliyor ve bunun gibi ekstra özellikleri var.
sıradan bir internet kullanıcısının almasına gerek yok.
ben mobil yön bulma, hedef belirleme, online araç takibi işlerimi bile kendi yazdığım bir programla free versiyonu üzerinden yapıyorum.

ayrıca, nerde reklam vermek istediğini anlamadım...

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benım merak etiğim şu

1) Nerden alınabiliyor bu google erath

2) İletişim olarak sormak istediğim sorular var onları nerden sorabilirim.

3) Yıllık 400 usd versem ne kadar zamanda bir verileri alabilme şansına sahip oluyorum.

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki son birsey sorucam..

Ben mesela günlük olarak görmek ıstıyorum. Bunlarıda görebilirmiyim ? Yani günlük verimi bunlar ?

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
pronun daha kaliteli çıktı alma özelliği var, gps cihazları bağlanılabiliyor, 3 boyutlu modelleme yapılabiliyor ve bunun gibi ekstra özellikleri var.
sıradan bir internet kullanıcısının almasına gerek yok.
ben mobil yön bulma, hedef belirleme, online araç takibi işlerimi bile kendi yazdığım bir programla free versiyonu üzerinden yapıyorum.

ayrıca, nerde reklam vermek istediğini anlamadım...

bu süper bişi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5