İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google EFT Hesabıma Geldi

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün çoğu kişiye geldi tabi banada yalnız işin garip tarafı şu bir çok hesap açmıştım vakıfbankın hesap numarası biraz uzun 17 haneli oysa 16 hane var hesap bölümünde önce arka taraftaki son 16 haneyi yazdım v.s. 3-4 hesap eklemiştim böle bir de dedim kartın ön yüzündeki 16 haneli kart numarasını deniyeyim.

Ve bugün hesabıma yatan parayı onaylamak için tek tek hesapları denedim hiç biri olamdı ama en son o kartın ön yüzündeki 16 haneyi yazdığım hesap doğruladı :) halbuki hesap numarasıyla alakası yok o numaranım. yada ben yanlış biliyorum neyse

hesap onaylandı sorun yok şu an

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kerasus' Alıntı:
EFT seçeneği bir ara herkesin panelinde çıktı, hızlı davrananlar bilgileri girdi sağlamcılar ise beklemeyi tercih etti. Bu kısa sürede Turkiye EFT işleminin test edilmesi için kısıtlı sayıda webmaster kabul edildi. Sistemin düzgün çalışıp çalışmadığı test edildikten sonra diğer herkesin panelinde bu seçeneğin açılacağı kanaatindeyim. 1-2 ay daha bekleyeceğiz gibi görünüyor en azından test aşaması bitene kadar daha sonra herkesin panelinde tekrar aktif olacaktır.
bende senin gibi düşünüyorum inş bir an önce bizimkilerde görünmeye başlar..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim EFT hala hesaba geçmemiş. 2 hesap eklemiştim.. Demin verilen url için bir banka hesabı daha ekledim. Şimdi hesap ekleme devre dışı ama EFT bölümü hala aktif.

Yeni bir banka hesabı ekleyin (geçici olarak devre dışı - her iki saatte bir hesap gönderebilirsiniz)

N

nFnK

Misafir
bu arada ytl yada doviz hesabı farkediyor mu?
edit : Bu arada yeni hesap olup pin girmediği halde eft seceneği gozuken var mı ?

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
demin dedim ki kendi kendime, 0,75 diye sallayayım dedim, sonra birsinden 1,17 falan görünce vazgeçtim (zaten öyle bi şey salaklık olurdu, google ayarlar doğru zannedip benim parayı göndermezdi göndereceği zaman)
demin baktım 0,75 yatırmışlar :)

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Benim EFT hala hesaba geçmemiş. 2 hesap eklemiştim.. Demin verilen url için bir banka hesabı daha ekledim. Şimdi hesap ekleme devre dışı ama EFT bölümü hala aktif.

Yeni bir banka hesabı ekleyin (geçici olarak devre dışı - her iki saatte bir hesap gönderebilirsiniz)

o seçenek bizdede var dı ki 2 saatte bir hesap ekleyebiliniyor ben 5 hesap açmıştım tekini doğruladım :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimkide gelmiş. doğruladım. kötü haberin üstüne iyi haber :(

B

Baria

Misafir
benim daha gelmedi :( gelse gerçi ben 2 şey bekliyom.

1- normal pin kodunun gelmesi
2- eft nin pin kodunun gelmesi.

Normal posta ile pin kodunun gelmesi mecburi degil mi? Yani o olmadan hiç birşey yapamıyoruz?

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu ay sonuna kadar adsense eft Türkiye ile bir çok ülkede yayına başlayacaktır arkadaşlar, bu test dönemi bitecektir yakında. Biraz sabredeceğiz

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben ayın 15 inden önce yatar belki diyerek habire sallama bi meblağ giriyordum. "Paranız henüz yollanmadı" diye yazı çıkıyordu. Az önce bi rakam daha salladım "miktarı yanlış girdiniz tekrar deneyiniz" yazısı çıktı.

Doğru meblağı girmek için 4 hakkımız varmış. Ben de kaldı 3:) Yarın bakayım bankaya ne yatmış.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim page rankım yenilensin tam aktif olsun iyice siteyi aktif yapınca adsense başvuracam. şimdi az kazanıp moral bozmaya gerek yok :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eft Geldi ..

17/05/2006 +0.82 YTL EFT: BFS FINANCE LIMITED

hadi bakalım girelim ne olucak umarım herkesin gelir..

Banka Hesabı Doğrulandı
Banka hesabınızı başarıyla doğruladınız, artık bu hesaptan ödemelerinizi alabilirsiniz.

Hesap Sahibi Adı: xxxxxx xxxxxx
Hesap Rumuzu: xxxxx
Banka kodu: 00*************
Hesap numarası: ***************

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya kusra bekmeyın bu konu aşagılarda kalmıştı bende yeni konu açmıştım iyi mod lar taşımış buraya bende onu dicektim

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
favorites' Alıntı:
işlem yaptığınız tarih önemli, gönderim tarihi değil
( yani eft seçeneğini 15 inden önce girdiyseniz problem yok )

sana katılıyorum cünkü 15 den önce işlem yapıldımı artık EFT olayına başlatıyor sana para gönderdi test de geçtik dogrulamayıda yaptım sanıırm adam pğaralrda dogrualndı dogrulan hesaplara ödemeyi yapacaklar inş. öle olur beklicez görücez.

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beyler yabancı bir blogda okudum az önce. Kadının biri ayın 15 inden sonra EFT seçeneğini işaretlemiş ve o ay ödeme almış. Şansını denemek isteyen buyursun derim ben şahsen yarın seçicem. Nolur nolmaz. Zaten pin gelmediydi, bi ihtimal işe yarar olmazsa bi dahaki aya inşallah.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5