İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google EFT Hesabıma Geldi

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben direk varsayılan yaptım harbi çek yollamasınlar onlarada zarar ağaç kesmeyelim :)

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hem YTL hesabıma istemiştim Hemde USD hesabıma. İkiside YTL hesabıma geçmiş. Yani USD hesabınızı yazsanızda size parayı YTL olarak yolluyor. Bankayada YTL olarak geldiğinden YTL hesabına aktarıyorlar. İkisininde YTL değerlerini girerek doğruladım.
Hadi Hayırlısı...

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yeni hesap açtım 1.5 hafta oldu pin hala gelmedi istediğim halde eposta adresinede pininiz gönderilecek dedi bu pin konu kağnıyla fln mı geliyor

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 doları geçtiğinde pinin oluşturulup yollanır ama biraz daha sabredersen hesabında EFT seçeneği aktif olur diye düşünüyorum 1-2 ay içersinde pini bekleyeceğin süreye EFT aktif olacaktır..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç kere yollatabiliyoruz bu aktivasyon eftsini? 1 ytlye yakın para hergün 100 kere yollatsak :D şaka tabi ...

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bence hesap açma limiti vardır kazandığın hesaptan geri düşüyolardır heralde ama iyi fikir yani :D

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bankanın para kesmediği gelen az miktardaki ödemeden belli de peki eft ile gönderilen paradan google bir kesinti yapacakmı? Bilginiz varmı.

Banada 1,35 YTL gelmiş ;)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
in spire adresinde verilen şekilde dün akşam girdim bilgileri adsense e bu gün deneme ücreti gelmiş. beklemeden çabuklaştı artık.

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben citibank hesap numaramı vermiştim, ödeme gelmedi. Şimdi baktım gönderi başarısız diyor. Halbuki şu excel dosyasındaki bankakodunu kullanmıştım. Neyse şimdi birde iş bankasındaki hesabımı verdim. umarım şimdi gelir...

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozcesa' Alıntı:
Ben citibank hesap numaramı vermiştim, ödeme gelmedi. Şimdi baktım gönderi başarısız diyor. Halbuki şu excel dosyasındaki bankakodunu kullanmıştım. Neyse şimdi birde iş bankasındaki hesabımı verdim. umarım şimdi gelir...

o excel dosyasinda bir cok banka kodu yanlis zaten, ordakilelerle giris yapma
skeleton arkadasimizin sitesindeki kodlari kullanabilirsin onlar dogru.

http://www.in-spiretech.com/bankasubekodlari/

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arkadaşlarımız EFT ile tüm kazançlarını aldıktan sonra diye tahmin ediyorum.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google niye böyle bi şey yaptı anlamak mümkün değil, bazı arkadaşlarımızın fikirleri tek mantıklı sonuç olsa bile yine de çok acaip bir durum, ne diim darısı başınıza umarım en kısa zamanda sizde de görünür

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5