İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google El Koyuyor

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o site biz google türkiyeyiz diye yola çıkmıştı.
logosu bile aynıydı.sadece renkleri farklı idi.
eger seninde böle bir niyetin varsa sendende alabilirler.

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok benim öle bir niyetim yok tamamen farklı bir site olacak ve direk cnnturk.tv olarak ismi olmayacak demin söylediğim gibi kısaltma olacak bu şekilde dediğine göre sorun çıkmaz umarım.

T

tahtakale

Misafir
SpYTaZz' Alıntı:
yok benim öle bir niyetim yok tamamen farklı bir site olacak ve direk cnnturk.tv olarak ismi olmayacak demin söylediğim gibi kısaltma olacak bu şekilde dediğine göre sorun çıkmaz umarım.
içinde cnnturk(tm) ile ilgili bir şey olmassa, yani adamların adını kullanarak sanki onların sitesiymiş gibi bir içerik koyarsan, domain elinden gider.
Ama sen başka bir içerik koyarsan, kimse sana bişey yapamaz!
Google içinde;
Bugün domain içinde google kelimesi geçen bir çok kişisel/ticari site var.
Google bunlara dokunmuyor, çünki içeriğini çalmıyorlar, domain adını temsilci gibi kullanmıyorlar... nokta

A

aSKa

Misafir
herhangibir domain e neden el koysunki google TIP in dediği gibi google TradeMarkdır ve google markasını domainde geçiremezsiniz yoksa google amca alır elinizden bu domain i

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5