İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google fişledi, affetmiyor.

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hosting ile ilgili bir problemin olabilirmi acaba? hostunda aynı ip adresinde absürt veya marez içeren diğer siteler varmıdır? olasılıklar arasından bir sebep buda.Çünkü indexlendiği zaman site ip adresleride indexleniyor. marez içerik veya diğer illegal şeyler varsa ip adresine damga çakıyor. 2-3 sitede böle olması aklıma host ipsinin banlanabileceği olasılığını getirdi.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Egitimsart kardeş ekledigin toplistler her iki sitenide mahfetmiş bazı mimli toplistleri herkes ısrarla eklıyor afedersiniz o seref... de hic acımadan milletin sitesini mahfediyor ve bunada diyorki biz en iyi toplistiz ne dümenci sahtekar insanlar varya yazık en iyi yapman gereken sey siteni ya baştan aşşagı degiştiriceksin yada bekliceksin acılıyoda acılana kadar hic hit bekleme derim.

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler,
labidunun makalesini biliyorum aynısını uyguladım. xbanners.biz diye gosterime odeme yapan sponsorun reklamını koymuştum, o da popup açıp virüs yayıyormus. ondan sonra oldu ne olduysa. basvuruda yaptım rapor gıstermediğine gore heralde sıra çok fazla var sıra gelmesine. siteleri bosaltıp yeniden basvuracağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5