İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Friend Connect Dayanışması

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim 11 izleyicim var.. Kendimi de izleyince 12 olduk:)

Diğer arkadaşların da katılmalarını bekliyorum....

aurora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İlk mesajdaki tüm siteleri tek tek tekrar baktım izlemediklerimi izledim. Bir iki tanesi açılmadı veya sitelerinde connect kodları bulunmuyor. Tekrar kontrol ettiğimde görürsem izlerim.

Sitem: http://bit.ly/eEGWEc

• Like
Reactions: Eif

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim 11 izleyicim var.. Kendimi de izleyince 12 olduk:)

Diğer arkadaşların da katılmalarını bekliyorum....

Gelinlik.Ca
tarihenotdus.blogspot.com
internetten para kazanma.org
yahsicazibe.tv
betamore.net
filmsel.com

arkadaşlar ben gruba katıldığım ilk günden hepinize katıldım izleyici olarak. sizlerin de bir an önce katılımlarınızı bekliyorum. Yukarıda sitelerini yazdığım arkadaşların bu konuda hassas olmalarını bekliyorum...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Gelinlik.Ca
yahsicazibe.tv
betamore.net
filmsel.com

arkadaşlar ben gruba katıldığım ilk günden hepinize katıldım izleyici olarak. sizlerin de bir an önce katılımlarınızı bekliyorum. Yukarıda sitelerini yazdığım arkadaşların bu konuda hassas olmalarını bekliyorum...

Hocam ben göremedim sitenizde ' Google friend connect ' bağlantısını. Halada görmüyorum. Yoksa olanların hepsini ekledim

NovaCep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Gelinlik.Ca
yahsicazibe.tv
betamore.net
filmsel.com

Fatih Atasoy sitende izleyici kutusu yok.

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
  • Like

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Fatih Atasoy sitende izleyici kutusu yok.

Hocam ben göremedim sitenizde ' Google friend connect ' bağlantısını. Halada görmüyorum. Yoksa olanların hepsini ekledim

sitemde kutu var da sizin tarayıcıdan dolayı göremiyor olabilirsiniz...farklı tarayıcılardan bir deneyin..

ayrıca dün bi ara sitede düzenleme yapıyordum o ara bakmışsanız görememiş olabilirsiniz... görünmesi gerekir çünkü farklı bilgisayarlarda bakmıştım hiç bir eksiklik yoktu.. sağ da allta olacak..

dusesmoda.net hocam senin sitende ilzleme kutusunu göremedim?

• Like

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
sitemde kutu var da sizin tarayıcıdan dolayı göremiyor olabilirsiniz...farklı tarayıcılardan bir deneyin..

ayrıca dün bi ara sitede düzenleme yapıyordum o ara bakmışsanız görememiş olabilirsiniz... görünmesi gerekir çünkü farklı bilgisayarlarda bakmıştım hiç bir eksiklik yoktu.. sağ da allta olacak..

Evet şimdi gelmiş. E zaten ben varımki o kutuda.ferudun1957 benim hocam.

• Like

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bende katılmak istiyorum arkadaşlar daha önceki yorum grubunda vardım böyle faydalı konular açtığı içinde Xman arkadaşıma tşk. ediyorum :)
Site Adresim:http://www.facebooksayfasi.net

Ben ekledim.. yahsicazibe.tv imzamda mevcut hocam.ayrıca anasayfadaki arkadaşlarıda eklersin.ekledikten sonra onlarda seni ekler zaten.

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gelinlik.Ca
yahsicazibe.tv
betamore.net
filmsel.com

ben zaten ilk gün takibe başladım senin blogu.

angraf

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Xman dostumuzun konuya eklemiş olduğu tüm sitelere katıldım 2-3 tanesi açılmadı onlara katılamadım tabiki.
bende siteme bu katılma olayını ekledim benim siteyide konuya ekleyip katılırsanız sevinirim.

site:www.rapidgamez.tk/index.php

• Like

NovaCep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8

Arkadaşım beni görmedin herhalde iyi bak kutuya...

• Like

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5