İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Friend Connect Dayanışması

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Son sitelere katıldım katılmadığım varsa söylesin:)

X

Xman

Misafir
Bende katılıyorum ama Gülmekten katılıyorum :D:D:D sabah sabah bi iğrenç espri yapiim dedim :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
22 kişi izliyor beni, garip hissettim kendimi :D
hadi olm ya site ekleyin şuraya :D

X

Xman

Misafir
Sarı yumurtayı takibe aldım 252 tane izleyicisi olmuş, süper gerçekten..

NovaCep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Benim 18 izleyicim oldu başka yok mu aramıza katılmak isteyen?

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar face'de bir sayfa açsak bu konuyla ilgili, oradan da sitelere katılım olurmu acaba?

X

Xman

Misafir
Face işlerinden iyi anlayan bir arkadaş bize canlı bir sayfa oluştursun, hepimiz beğenip yorumlayalım ve face'daki arkadaşlarımızı davet edelim, illaki oradanda sitelere katılım olacaktır.

Var mı gönüllü :D:D

NovaCep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Face işlerinden iyi anlayan bir arkadaş bize canlı bir sayfa oluştursun, hepimiz beğenip yorumlayalım ve face'daki arkadaşlarımızı davet edelim, illaki oradanda sitelere katılım olacaktır.

Var mı gönüllü :D:D

Tamam ben oluştururum adı tam ne olacak?

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
beğendim paylaştım. sağolasın. herkes de bu sayfayı beğenip paylaşsın profilinde. daha sonra da siteleri tanıtır katılım sağlarız .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5