İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google gelirli siteler alınır.

netogretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar tüm google gelirli siteleriniz alınır ( beğenirsem tabii )

Günlük minimum 5 dolar gelirli olması gerekiyor satacağınız siteler.

Bu tür siteler mevcutsa elinizde lütfen istediginiz fiyatı ve websitenizi pm atınız.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık önüne gelen ads gelirli domain almak için başlık açıyor, ama kimse ne kadar paha biçtiğini yazmamış. mesela günlük 5$ gelirli domaine biçeceğiniz fiyat nedir? görelim ona göre teklif gönderelim...

gokhancelik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bencede sanki bir pazar varmış gibi önce bütçenizi sölersen iyi olur sen 5000 desen bile bendeki 1000 ytl değerindeki siteyi sana 5 k demem heralde o zaman derimki haa bütcesi varmış derim teklifi yaparım açık açık heralde acemisiniz biraz :)

netogretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar siteyi bilmeden nasıl değer biçebilirim,

Dizi sitesi açarsın 10 dolar günlük kazanırsın ama benim gözümde değeri 0 dır çünkü yakında adsense den banlanır www.dizifrm.com gibi.

Oradada şu an adsense var ama yakında banlanır.

Bütçemiz varki buraya başlık açıyoruz.

2500 YTL ye kadar çıkabilirim su an.

excy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu sitede bir pm atabilmek nasip olmadı ki :)
2 günlük site, ilk gün 300 ikinci gün 1500 tekil girdi. günlük 1 dolar adsense yaptı..
Site video sitesi, tamamen yasal videoları youtube, dailymotion dan çekiyorsun.
ilgilenirsen viral [at] viralpazarlama.com adresine mail atabilirsin..

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kusura bakmayın fazla varsa bende alabilirim 5 10$ olsa kafi günlük

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
kusura bakmayın fazla varsa bende alabilirim 5 10$ olsa kafi günlük

İşiniz gücünüz artist artist alıyoruz, satıyoruz muhabbeti. Gelip MSN'de 2 saat site hakkında bilgi aldın benden, fiyatını duyunca da birden çevrimdışı oldun nedense. Kusura bakmayın site bize uygun değil demekten bile acizsin.

Hey Allah'ım ben biliyordum net'in birgün böyle durumlara düşeceğini.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tip başlık açan arkadaşlar genelde kimin ne sitesi var araştırması yapmak için yazıyorlar. ne tip bir site arıyor, nasıl birşey istiyor, kaç para verecek belli değil. 1-2 aylık adsense gelirini verecekseniz söyleyin ona göre kimse kimseye sahip olduğu siteleri açıklamak zorunda kalmasın...

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
minimum 4-5 dolar lütfen...

türkiye şartlarında 5$ kazanabilmen için min: 10k tekil hit gerekiyor. oda yaklaşık günde 180-200 tık ediyor. bu bütçede böyle bir site zor.

not: tüm google gelirli siteleriniz alınır diyosun 2500 bütçe var diyosun :S

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bu zaten r10'daki gençlerin yeni oluşumu. Siteler, 3 aylık gelirine alınırmış. Bak sen.

3 aylık gelirine %100 legal siteyi (forumları) satan arkadaş / arkadaşlar varsa, hemen bugün alayım birkaç tane.

Burda iş yapmaya çalışıyoruz. Gerçekten paranız varsa ve gerçekten site almak istiyorsanız konu açın. Burası arkadaş forumu filanda değil. Kime hava atmaya çalışıyorsunuz bilmiyorum ki.

NazlıReklam adındaki arkadaşa haddinden fazla sinirlendim. O kadar bilgi alındıktan sonra, karşındaki insanı nasıl bu kadar basit engelleyebiliyorsun? Silah mı dayadım siteyi alacaksın diye. Aslında suç sizde değil, suç bizde. Minnet ediyoruz belki alırlar diye!

(Ah baba! Bu kredi kartların olmasaydı....)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
türkiye şartlarında 5$ kazanabilmen için min: 10k tekil hit gerekiyor. oda yaklaşık günde 180-200 tık ediyor. bu bütçede böyle bir site zor.

pardon ama 180*200 tık sen 5$ alır diyorsan super 0,01 bile olsa hepsi 2$ yapar 5$ suan 500 tık ihtiyacın var evet 10k da hit

bence satın alacaklar gelirine bakıyor ama kimsede su sandbox cıktıgından beri yeni site acamaz oldu 5-10$ geliri olan site suan 10-20k kismede 20k sitey 1000-2000 ytl vermez bence

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon ama 180*200 tık sen 5$ alır diyorsan super 0,01 bile olsa hepsi 2$ yapar 5$ suan 500 tık ihtiyacın var evet 10k da hit

bence satın alacaklar gelirine bakıyor ama kimsede su sandbox cıktıgından beri yeni site acamaz oldu 5-10$ geliri olan site suan 10-20k kismede 20k sitey 1000-2000 ytl vermez bence

kendimden örnek verdim, 70 tık oluyor 2-3$ arası değişiyor bazen 1.5 oluyor 180-200 o şekilde bi ortalama vermiştim :)

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu zaten r10'daki gençlerin yeni oluşumu. Siteler, 3 aylık gelirine alınırmış. Bak sen.

3 aylık gelirine %100 legal siteyi (forumları) satan arkadaş / arkadaşlar varsa, hemen bugün alayım birkaç tane.

Burda iş yapmaya çalışıyoruz. Gerçekten paranız varsa ve gerçekten site almak istiyorsanız konu açın. Burası arkadaş forumu filanda değil. Kime hava atmaya çalışıyorsunuz bilmiyorum ki.

NazlıReklam adındaki arkadaşa haddinden fazla sinirlendim. O kadar bilgi alındıktan sonra, karşındaki insanı nasıl bu kadar basit engelleyebiliyorsun? Silah mı dayadım siteyi alacaksın diye. Aslında suç sizde değil, suç bizde. Minnet ediyoruz belki alırlar diye!

(Ah baba! Bu kredi kartların olmasaydı....)

bilgi almadan site alan arkadaş var ? onu sormak isterim her sordugum siteyi alıcam diye bir olay varmı ? uzatmanın bir anlamı varmı ?

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitesine göre değişir.

2.583 94 x% x$ 4,10 $ sitelerimden biri.

mesela bu şekilde kazanan bir site bana göre 1000-1500 ytl eder.

ama arkadaşın dediği gibi bir dizi sitesi download sitesi belki bukadar etmez.
Kimse kaliteli sitesini satmaz sıkışmadığı sürece. aylık ortalama 150$kazanan bir sitede benim gözümde ortalama 500-800ytl eder. aynı parayı kazanan fakat alanında kalite bir site 1000-1500 eder.

mirckeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5.000-6.000 teklil hitli (genel - güncel) wordpress sitem mevcut.
günlük adsense getirisi=10-15 $.

yalnız bütçeni aşar, düşünürsen pm.

netogretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Arkadaşım benim 150 tekil hitli ( Türkçe ) sitem 6 - 10 dolar kazanıyor günde lütfen piyasayı bilmeden yazmayalım.

mirckeyfi ciddi isen msn beklerim seni [email protected]

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150 tekil hitli site sasıl 6 ila 10 dolar arası kazandırıyor yaw anlamadım.
ben bunun 10 da birini bile kazanamıyorum.
hele bu aralar 1 tık 0.01 $ oldu
bi adsense görüntüsü koy bakalım da gözümğz bayram etsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5