İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google.gen.tr sizin olsaydı??

xLs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar, google.gen.tr sizin olsaydı siteye ne koyardınız? Önerilerinizi bekliyorum.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
.gen.tr'ler açıldığında benimdi zaten. sonra lamerlik yapmayıp bırakıym dedim (hatta o sıralar google'ı kırdık diye bayağı bir vatandaş ağımıza düşmüştü), üstüne 10 kişi aldı bıraktı. Motor (pancar motoru gibi - yanlış anlamayın) oldu. Bence alıp google'a yönlendirmek lazım.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
directory scripti

En güzeli bu olur ya da Turkiye içi bir arama motoru;

Ben de bu gece hotmail.gen.tr 'nin içinde olduğu (alisveris.gen.tr, kariyer.gen.tr, is.gen.tr, hit.gen.tr vs. hepsi aynı kişideydi galiba, bu gece düştüler...) 10 domain kaydettim. İnşallah vaktimiz güzel projeler yaratacak kadar vakit tanır, vaktimiz olmazsa güzel projesi olan arkadaşlara satarız artık..

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hotmail.web.tr var daha onu bekle...
Bu arada ODTU'nun sistem saati kayik ona gore :)

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hic bir ise yaramayacak bir domaini neden aldim diye dusunurdum.

E

erotika

Misafir
:)

Google gibi arama motoruuyum diyip farklı bir yerden arama sonucu çıkarmazdım :)

Bu da konuyu soran arkadaşa cevabım :)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Belki gen.tr domainleri ileride iyi isler yapacak ama ben sahsen sicak bakmiyorum. Net ve Com harici domain alirim sadece. Gerisi dandik geliyor bana.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5