İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Gerçekten Temizledi..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
spam site niyetine benim normal sitemide uçurmuş google. sinirim hatsafhada. bide üstüne gıcıklık olsun diyemi bilmem botlar siteden çıkmıyor. indexe bakıyorum 0. kafayı yedirtti bana...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Benim google.com indexlerinden çok fazla bir beklentim olmadığına göre sıkıntını açık olarak yazarsan ne demek istediğini anlarım.

aslında tepkim sana değil ...

tepkim spam yapıp kolay yoldan hit çekenlere...

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hep ilk sayfada cikan sitemi 3 haftadir gostermiyordu. Bugun tekrar eski yerine gelmis. Google son 1 ayda bazi calismalar yapmis anlasilan.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aslında spam yöntemi degişti bence artık google popiler kelime arama sonuşlarını yazdırma oldu yani popiler kelimeleri arama modulu yapıp sayfalarına ekliyorlar ve arama olmuş gibi listeliyor ..

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
denen siteyi temizlemedikleri sürece ben buna temizlik demem.

Belki yüzlerce kişi şikayet etmiştir, hala adam spamlarla, kefesini dolduruyor, arama sonuçlarını katlediyor. Ne arasan bunlar çıkıyor. Bu mu temizlik. Güldürmeyin beni

leandro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne spam'ı. en son youtube'u yaptım iste, google'a sattım. o günden beri pek proje yapmıyorum. iyi para kaldırdım :p

ya ben bu sitede her cevaba yarılıyorum gülmekten ya.. geçenlerde de bi topik görmüştüm google için işini bırakan varmı topiği.. orda yazmıslar evlenen varmı, google ın kızını kaçırırsınız yakında falan.. ben bi çok forum takip ediyorum ama burası çok sıcak mizahi bir site değil iyinet ama burda olan muhabbetlere çok gülüyom bazen :)

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben bu sitede her cevaba yarılıyorum gülmekten ya.. geçenlerde de bi topik görmüştüm google için işini bırakan varmı topiği.. orda yazmıslar evlenen varmı, google ın kızını kaçırırsınız yakında falan.. ben bi çok forum takip ediyorum ama burası çok sıcak mizahi bir site değil iyinet ama burda olan muhabbetlere çok gülüyom bazen :)

katılıyorum sana :) gerçekten ortam çok güzel. zaten iki tane webmaster sitesinde takılıodum ama dierinde sölememe gerek yok hepiniz biliosunuz çok ukalaca cvplar verilio millet birbirinin açığını arıyo resmen ama iyinet öle deil. ben sevdim burayı ya :)

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katılıyorum sana :) gerçekten ortam çok güzel. zaten iki tane webmaster sitesinde takılıodum ama dierinde sölememe gerek yok hepiniz biliosunuz çok ukalaca cvplar verilio millet birbirinin açığını arıyo resmen ama iyinet öle deil. ben sevdim burayı ya :)
O kadar sevinme bence, sadece şu ana kadar denk gelmemiştir sana. Ben iyinet'in ilk üyelerindenim, eski zamanki havasından çok çok uzak. O zamanlar böyle ukala tipler, kafası hiçbişeye basmayan ama bilgiçlik taslama ayağına yazı yazan insanlar yoktu. Herkes efendi gibi, Adam gibi adamdı. Ama iyinet büyüdükçe, üyelerin de haliyle bu yapısı bozuldu. Diğer webmaster sitesi diye r10'u diyosun sanırım, zaten de başka yok. Aynı artık her yer. Her yerde tip tip insanlar çıkar karşına.

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O kadar sevinme bence, sadece şu ana kadar denk gelmemiştir sana. Ben iyinet'in ilk üyelerindenim, eski zamanki havasından çok çok uzak. O zamanlar böyle ukala tipler, kafası hiçbişeye basmayan ama bilgiçlik taslama ayağına yazı yazan insanlar yoktu. Herkes efendi gibi, Adam gibi adamdı. Ama iyinet büyüdükçe, üyelerin de haliyle bu yapısı bozuldu. Diğer webmaster sitesi diye r10'u diyosun sanırım, zaten de başka yok. Aynı artık her yer. Her yerde tip tip insanlar çıkar karşına.

evet r10dan bahsediyorum. Link değişimi konusu açmıştım ve kodu eklerken dier konumdan copy/paste yaparken rel="nofollow" eklenmişti kendiliğinden benimde gözümden kaçmıştı adamların verdikleri cvp;

isim vermiorum 1.kişi:
rel="nofollow"
gerçekten ilginç. merakımdan soruyorum değişim yapmaktaki amacın nedir?

2.kişi:
bence arkadaş o kodun daha iyi indexlettiğini sanıyor

Bu cvpları görünce inanın üzüldüm. insanın en ufak bi hatasını görüp ayaklar altına almaktan ne kadar zevk alıyorlar. o günden beridir r10a giresim gelmio soğudum o forumdan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5