İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Gerçekten Temizledi..

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Konu ne konuşulan şeyler ne :) Google'da temizleme var doğru, saolsun benim sitemi istedigim kelimede 3. sayfaya taşımış :D

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla yeni açtığım bi site vardı ilk sayfada çıkıyordum 20 sayfam indexli di bi baktım 1 sayfa kalmış
kopya içerik değil,karınca yazısıda yok sitede,
anlamadım neden böle oldu

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediklerinizden anlaşılıyorki Google resmen o piti piti yaparak sandbox'a almış siteleri. hala da spam yapan bir sürü site var ortalıkta..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sanırım freelance elemanlar tutmuş ve sitelere oy verdirtiyor. benim de iki siteyi incelemişler.

O zaman şu da olabilir (bir süredir bizde bu konuda çalışıyoruz) incelenen site bilinen bir uygulama ile mi inşa edilmiş onu belirtip drupal,wordpress,vbulletin, phpbb gibi çok kullanılan uygulamaları daha kolay indexleme yöntemine gidiyor olabilir (biz şu an sadece 3 forum scripti için böyle bir deneme hazırlığı yaptık)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
onu bunubılmem en ıyı sıtelerımden bırısı halasandboxda çıkış yolu bulamadım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5