İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Gmail 1 nisan şakası

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen sene(önceki sene de olabilir) de gmail için şaka denmişti ama diildi :D

bu da gerçek olabilir..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
neden şaka olsunki siz google sadece internet arama motoru diye tanıyorsunuz ama adam büyük bir şirket olunca her sektörde iş yapmaya imkan ve fırsatı var ve degerlendiriyor.

yakında inşşahat işinede girerse şaşırmayın ( belki girdi bile ) o yüzden bu şeyler normal bize biraz tuahf geliyor ama normal olan şeyler.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yeni görenlerdenim, google 1 nisan'a iyi hazırlanmış.

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D tispi bi gördüm oha dedim 1nisan yan bastın gugıl hiç kimse inanmaz buna, insan biraz inandırıcı şey yapar da öyle 1NİSAN demeye yüzü olur :p

D

d-l-n

Misafir
yakında internet baglantımızı bile saglayacak google:) siz sadece arama motoru olarak düşünün google ı.

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google imkansızları başarmıştı bence google başaramayacağımız hiçbirşey yok demeli ve bu gibi şakalar yapmamalı :=) yakışmaz ona.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5