İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Groups Problemi...

P

purpleboy

Misafir
Problemim şu:

Bir organizasyonumuz var ve buna bağlı 89 tane mail grubu...

Bu 89 mail grubu yahoogroups'da bulunmakta idi...

Oturup birgün aynı isimle 89 group oluşturdum googleda ve tüm üyeleri google'a aktardım... üyelerin nerden geldiğine dair soruyada taşığımı belirttim ve eski yahooda ki adreslerini de belirttim... 24-48 saat içinde ilgileneceği yazıyor... Ancak
4 gün geçti ama üyeler ne onaylandı ne de reddedildi... hepsi hala Onay bekliyor statüsünde bekliyor...

Ne yapmalıyım?

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kısa bir sürede onay vereceklerdir,
Bende grubumu google'a taşırken bu tür eklemelerde bulundum ve maksimum 48 saat içerisinde onaylıyorlardı.
Yalnız bazı noktaları belirtmeden geçemeyeceğim.
Çok fazla toplu olarak üye eklemeseydin keşke...
Neden belirtsen bile genelde ekleme onayını sayı fazla olunca vermiyorlar...
Maksimum günde ilk başlarda 30-40 tane ekleyerek başlaman gerekir,grup arttıkça bu sayıyı grupla orantılı olarak arttırmalısın.Google groups'un yazılı olarak böyle bir kuralı yok ama deneyimlerim bunu gösterdi bana.
Bende ilk başta toplu ekledim ama davete çevirdiler, tabi davette pek işe yaramıyor...
Tüm grubu taşımak eğer grubun büyükse zahmetli bir iş oluyor,
Benim grubum biraz büyüktü zorda olsa halledebildim.
Google groups'u yahoo ya tercih ederim.Maillere reklam filan eklemiyor.
Kolaygelsin.

P

purpleboy

Misafir
ben bu mesajı buraya yazdıktan 10 dakika sonra çılgın gibi mail gelmeye başladı ve tüm üyelikler onaylandı... ilginize yine de teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5