İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Groups

P

purpleboy

Misafir
Google groups kilitlendi... 89 adet grubum var ve hiçbirine hiçbir mailden gönderi yapılamıyor. birden durdu trafik... nedendir? limit falan mı var?

StryKer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seninki gene iyi kardeş ben şu toplu mail gönderme olayını bulamadım bana bi anlatırmısın. sitedeki üyelerimi oraya kayıt edip onlara toplu mail çekmek stiyorum her hafta . Zaten sadece toplu mail çekebilmek için gruop aldm. bi yardımcı oluver kardeşim.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kilitlenme olayını hiç yaşamadım ama toplu mail gönderim için ideal.
Verilen adresteki bilgiler gerçekten çok kapsamlı ama google groups betayı yayına sürdü menü ve görünümlerde ufak farklılıklar var bu nedenle.
Site veya maillist üyelerini kurulacak bir gruba taşımak biraz hzhmetli günlük 20'den fazla toplu ekleme yapamıyorsunuz anca davet bu sayidan sonra davet edebiliyorsunuz.Fazla ekleme yaptığınızda google bunun kaynağını soruyor ve bir açıklama yapmanızı istiyor ve ikna olursa eklemeye 1-2 gün içinde onay veriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5