İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google günde kaç ziyaretçi yolluyor size?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük 3000 falan. Kendi gönderdiği ziyaretçi kendi reklamına tıklıyor bende arada para kazanıyorum işte. Burası İstanbul.. :)

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi aralar günde 25 bin ziyaretçi aldığım bir sitem olmuştu :p
aslında bu bizim elimizde olan birşey. seo optimizasyon ve içerik zenginliğiyle alakalı..

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Maşşallah ne cevherler varmış :) başarılar. Konuyla alakası yok ama Rep ve katkı puanımı adminimiz 0 kilometreye almış. :D Eline sağlık adminim benim görüşümde nedir biliyomusun? ben insanlara puan veririm. Saol genede..

U

umurcan

Misafir
Maşşallah ne cevherler varmış başarılar. Konuyla alakası yok ama Rep ve katkı puanımı adminimiz 0 kilometreye almış.Eline sağlık adminim benim görüşümde nedir biliyomusun? ben insanlara puan veririm. Saol genede..
istediğin rep olsun al :)
bak
Tecrübe Puanın: 3
Katkı Puanın: 3
oldu :)

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bize yaklaşık olarak günde 10 bin ziyaretçi gönderiyor.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
görüyorum ki google'ın sevdiği sitelerde var.Sağolsun bana hiç yollamaz zaten yollamasın onun hitine ihtiyacım yok ama burda googledan 5k+ alan siteler ne kadar geçmişi olan siteler acaba 1 yıl var mı?

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence gecmisle alakası yok, işini bilen ziyaretciyi cekiyor.. biz ac kaldık :)

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
TReX' Alıntı:
görüyorum ki google'ın sevdiği sitelerde var.Sağolsun bana hiç yollamaz zaten yollamasın onun hitine ihtiyacım yok ama burda googledan 5k+ alan siteler ne kadar geçmişi olan siteler acaba 1 yıl var mı?
Birisi 3 yil (+50000), birisi 8 ay (+10000).

A

alper120

Misafir
Arkadaşlar google un kaç ziyaretçi gönderdiğini en iyi nerden öğrenebiliriz....

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herhangi bir mesela istatiklerini tutan bir web sitesinden mesela:iyinet,webservis.gen.tr den

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her siteye göre değişir.

Googleden 20 hit gelen sitemde var , 20.000 hit gelen sitemde var.

alper120,
www.extremetracking.com / ben en çok bunu kullanıyorum, bir ara eksik sayıyordu ziyaretçiyi ama şimdi düzeldi, ayrıntılı istatistik ve değişik kısımları mevcut.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
NaCReS' Alıntı:
herkesin 4-5 günlük sitesine ort. 50 kişi gelio, ben siteyi açalı 3 hafta oldu daha sadece 1 sayfam index lendi... bi iş var bu işte ama...
duyduklarının 4 te 1'ne gördüklerinin yarısına inan diye bi söz var :D

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zokkie cok guzel soylemis +rep ayrica :)

bende bu isleri hic bilmezken sok olurdum, insanlar site aciyo 1 hafta geciyor 30 bin tekil hit (gercek hit den bahsediyorum) aliyorum...vs..vs

gec bunlari... anam babam gec bunlari....(diye cok guzel de bir sarki vardir ayrica, bestecisini unuttum kusura bakmasin, sezen aksu muydu acaba :p)

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Komikdunya.com' Alıntı:
evet google günde sitenize kaç kişi yolluyor tekil olarak?

Bir sitenin günlük ziyaretçi sayısı 100.000 ise ve bu ziyaretçinin diyelim ki 10.000 i Google'dan geliyorsa o site Google optimizasyon açısından başarılı bir site değildir ama başka bir sitenin 2000 günlük ziyaretçisi varsa ve bu ziyaretçilerin (yine diyelim ki) 800 ü Google'dan geliyorsa bu site Google optimizasyonu açısından başarılı sayılabilir. Birinci örnekte % 10 Google ziyaretçisi, ikinci örnekte % 40 Google ziyaretçisi. Soruyu ziyaretçilerinizin kaçta kaçı Google dan geliyor diye sorsaydınız çok daha sağlıklı cevaplar alabilirdiniz. Ayrıca sitelerin içerikleri açısından ne kadar ilgi çekici olduğu ve sitenin içerdiği kelimeler/kelime gruplarının ne kadar arandığı da önemlidir.

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında doğru diyorsun.

wwwxxxyyy' Alıntı:
Bir sitenin günlük ziyaretçi sayısı 100.000 ise ve bu ziyaretçinin diyelim ki 10.000 i Google'dan geliyorsa o site Google optimizasyon açısından başarılı bir site değildir ama başka bir sitenin 2000 günlük ziyaretçisi varsa ve bu ziyaretçilerin (yine diyelim ki) 800 ü Google'dan geliyorsa bu site Google optimizasyonu açısından başarılı sayılabilir. Birinci örnekte % 10 Google ziyaretçisi, ikinci örnekte % 40 Google ziyaretçisi. Soruyu ziyaretçilerinizin kaçta kaçı Google dan geliyor diye sorsaydınız çok daha sağlıklı cevaplar alabilirdiniz. Ayrıca sitelerin içerikleri açısından ne kadar ilgi çekici olduğu ve sitenin içerdiği kelimeler/kelime gruplarının ne kadar arandığı da önemlidir.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Can' Alıntı:
zokkie cok guzel soylemis +rep ayrica :)

bende bu isleri hic bilmezken sok olurdum, insanlar site aciyo 1 hafta geciyor 30 bin tekil hit (gercek hit den bahsediyorum) aliyorum...vs..vs

gec bunlari... anam babam gec bunlari....(diye cok guzel de bir sarki vardir ayrica, bestecisini unuttum kusura bakmasin, sezen aksu muydu acaba :p)

rep2rep :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5