İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google hakkinda

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belki geyik yerinde uygun degil belkide oyledir bana gore konu acmak ve bilginizide ogrenmek ve ogrenilmesi dun bir sitede googlde adsense den hangi kelime daha cok para veriyor ee tabiki bunu her webmaster uygular ve ona gore icerik eder altina kelimeyle ilgili icerik edip ve reklamida ekler buda bir taktikdir egerki kazaniliyorsa peki bu yasak degilmidir sizce bilgisini vermek ve reklami eklemek bana gore tuvaf kafam karisik bu yuzden burda yorumlarinizi bekliyorum ilginizi cekerse

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense ye yönelik site açmak kurallara göre yasaktır bildiğim kadarıyla. en çok para getiren kelimelere göre sayfa yapmak da bunun içine girer diye düşünüyorum.

sonuç olarak bana göre yasak diyebilirim :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet site dersler diye web dersleri olarak yer vermis belki o yere uygundur bilmem ama bizde riskli sanirim:=)

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense yonelik site acmak yasak mı
saglık siteleri ( ing. ) tıklama oranları yuksek oldugu için tercih edilir
sadece para kazanmak için kopyala yapıstır içerikle site acılması belki yasaktır ( bundan emin değilim :) ) ama adsense para kazanma amaclı saglık uzerine ozgun tasarım ve ozgun içerikle site acılırsa buna kimsenin birsey diyebilecegini zannetmiyorum
aynı sey adsense'de en cok kazandıran diger kelimeler içinde geçerlidir travel vs vs ( bence ) :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin icerigini mesela saglık hakkında icerikler eklersin yada farklı bir icerik sitene ayit ve adesense reklamında var ise tabiki ekliyceksin bence bir yasak diye bisey dusunmuyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5