İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Hediye Paketi Satiliktir

D

doLob

Misafir
bilmiyorum acip incelemedim alan kisi kullansin diye paketi sadece ilk aldigimda birde resim cekmek icin actim incelemek kismet olmadi

paketi acip bakiyorum birazdan yazarim

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ebayda satanların yalancısıyım 128 mb die..
demek ki Türklere 64, Amerikalılara 128 :)

D

doLob

Misafir
ebayda gormedim ama gordugunuz gibi 64 mb imis yoksa banami 64 yolladilar baska alan varsa kac oldugunu yazabilirmi

D

doLob

Misafir
doyurucu bir teklif veren olursa 31.ocak gelmedende satis islemini yapabiliriz.

D

doLob

Misafir
acik arttirmanin bitmesine 1 hafta kala gelen en yuksek teklif 75$

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allahina kurban senin iyi sokmuşsun lafı.!
bende yeni baktim topice benim mesajima ters bir cevap vermiş dolap! adli şahis illa cinslik olucakya kullandigimi yazmamin ne gibi bir sakincasi var bu kadarda olmaz zorla adami deli ediyorsunuz.

D

doLob

Misafir
mod arkadaslara rica etsemde arkadasin yorumlarini silse

konu dagiliyor

Paraya bu kadar çok aç olmayın...

bildigim kadariyla bu hediye cok kazananlara geldi

eger bu hediyeden almadiysan ve ben aldiysam ne kadar kazandigimi tahmin edersin umarim

polemik yaratmayin alacaksaniz acik arttirma burada almiyacaksaniz yorum yazmaniz gerekmez

F

fenerli

Misafir
Internetten birşeyler satın almak bu kadar modamı oldu, yani insanlar hediye olan şeyleri bile satmaya başlamışlar (ki bence hiç hoş değil) , yakında falanca kişi bu bardaktan su içmişti, bu yatakta yatmıştı diyerek satışa çıkarırlar, satın alanlarda olur gibi gözüküyor.

Hele bir domain alıp kırkı :) çıkmadan 3,5 sayfalık bir site ile satmak iyice bir sektöre dönüştü. 15 $ lık masraf , sahte ziyaretçi trafiği, 150$ a site olarak satış hayırlı işler.

D

doLob

Misafir
bana ait birseyi satmamda bi sakinca goremiyorum sonucta nasil ki domain host ikinci el bilgisayar parcasi veya baska seyler netten satiliyorsa bu pakette satilabilir. ayrica verdigin ornegin hem konuyla alakasini anlamadim hemde benim kimseyi dolandirdigim falan yok. tesekkurler konu iyice dagildi

T

tahtakale

Misafir
doLob' Alıntı:
mod arkadaslara rica etsemde arkadasin yorumlarini silse

konu dagiliyor

bildigim kadariyla bu hediye cok kazananlara geldi

eger bu hediyeden almadiysan ve ben aldiysam ne kadar kazandigimi tahmin edersin umarim

polemik yaratmayin alacaksaniz acik arttirma burada almiyacaksaniz yorum yazmaniz gerekmez

Yan komşuma da geldi bu hediye paketinden.Adam 100 usd olsun diye ödeme beklet seçeneği kullanıyor. Ben daha fazla kazanıyorum ama bana gelmedi.
Yani milletin kazançlarını küçük, kendini büyük görme.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
fenerli' Alıntı:
Internetten birşeyler satın almak bu kadar modamı oldu, yani insanlar hediye olan şeyleri bile satmaya başlamışlar (ki bence hiç hoş değil) , yakında falanca kişi bu bardaktan su içmişti, bu yatakta yatmıştı diyerek satışa çıkarırlar, satın alanlarda olur gibi gözüküyor.

Hele bir domain alıp kırkı :) çıkmadan 3,5 sayfalık bir site ile satmak iyice bir sektöre dönüştü. 15 $ lık masraf , sahte ziyaretçi trafiği, 150$ a site olarak satış hayırlı işler.

Sen hangi cagda yasiyorsun? Internet herseyin heryerde satildigi tek yerdir.
Gecen senelerde bir koy yada kasaba miydi icinde yasayanlari ile birlikte o bile satildi.
1144 adet su bardagi satiliyor su anda ebay de...
http://search.ebay.com/search/search.dll?cgiurl=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.com%2Fws%2F&fkr=1&from=R8&satitle=water+glass&category0=

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ebayde biraz vaktini geçiren, amerikalıların aldıkları hediyeleri paso sattıklarını görecektir:D

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Amerikalilar bu sene aldiklari hediyeleri bir sonraki sene baskasina hediye olarak verirler, veremiyecekleri hediyeleri de uyuz un dedigi gibi ebay de satarlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5