İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Hediye Paketi Satiliktir

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazıları internete ayak basmislar ama cagimiza ayak uyduramamıslar heralde o yuzden bu tur cevaplar veriyorlar.

H

hsyn-c

Misafir
ben ilk sayfada
"hediye parayla satılmaz yazmıstım" (tamamen espiri kötü niyet yok)
ama silmiştiniz.gördümki bir çok kişi aynı noktaya temas etmiş ama onların mesajların silinmemiş.
ilginç

F

fenerli

Misafir
yukarıdaki mesajım gereksiz olabilir, istediğinizi satabilirsiniz, başlığa ücret dışında düşünce eklememde yanlış olabilir (kural koyucularda bazen kurala uymuyor)

mesajıma olan cevaplara verilecek iyi cevablarım var ama neyse (sizinde teknolojiyi neresinden tuttuğunuz belli oluyor, çağa çok ayak uydurup ne kadar katkı sağlıyorsunuz o da merak konusu) çok sevdiğiniz ebay da gmail davetiyesinin bile satıldığını biliyorum.

yolunuz açık olsun

D

doLob

Misafir
gelen en yuksek teklif 75$ dir

diger konuyu dagitan arkadaslara tesekkur edip arttirmaya devam ediyorum

D

doLob

Misafir
Istedigim teklif gelmedigi icin acik arttirmanin kapatilmasini diliyorum

eger gercekten alici olmak isteyen birileri varsa guzel bir teklifle p.m atar veya msnden ulasirlarsa satisi hala yapabilirim

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açik artirma bu bittiğinde en yüksek fiyatı kim verirse o alır şimdi vazgeçiyor açık artımada istediğin fiyat gelmez yaklaşık fiyat gelir yada geçer direkt fiyatını yazsaydın teklif yapanların zamanını almazdın.

D

doLob

Misafir
istedigim ucrete ulasmadigi taktirde acik arttirma iptali hakkimi sakli tutuyorum

ilk mesajimi okursaniz bunu yazmisim

D

doLob

Misafir
ayrica satmiyacak olsam bu kadar sure arttirmaya calismaz o kadar ugrasip telefonla resim cekip sonra onlari pcye aktarip upload edip bu kadar ugrasmazdim

C

Cyber Coder

Misafir
Bu kadar şeye 75 $ az ii yapmışsın vermemekle. Nasıl kazanılıyor bu hediye paketi?

D

doLob

Misafir
google sadece belli basli kisilere yolladi kazanmak icin sanirim belli bir limitin ustunda para kazanmis olman lazim

koleksiyon islerine onem verenlerin isine yarar diye dusundum ama istedigim rakam cikmadi saglik olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5