İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Hediye Setiii

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar ben AdWords falan reklam falan vermedim ama bugun DHL kargosunun zili calması ile uyandım bir baktım kargo bir an aklımdan dedim ya google işi geliştirdi ödemeyi ne cabuk onayladı ve gönderdi ve bana ulaştı derken bir baktım bu cek degil ufak bir paket..

İçini actım ki google hediye seti cıktı bu hediyeleri sanırım kura ile belirleyip yolluyorlar cünkü ben AdWords falan reklamda vermedmki reklam verenelre dagıtsın demekki şans..

resimlerini cekip eklicem

google-5.jpg

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sen geçen gün de bi yerden bişey kazanmıştın galiba permission maşalla gayet ballısın

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
valla benim pin i gondersinlerde ben hediye falan isdemiyom 3 aydir hala pin gelcek pembiş bu arada senden cevap bekliyorum Pm attım sana

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanirim bu hediyeler belli mebla uzerinde kazanci olan kisilere gitti, misal 1000 dolar yada 2000 dolar, yahut da eski üyelere

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
AkrepList' Alıntı:
sanirim bu hediyeler belli mebla uzerinde kazanci olan kisilere gitti, misal 1000 dolar yada 2000 dolar, yahut da eski üyelere

alakası yok ben zaten o dediğin limiti hiç görmedim.. bence bence kura ile secilip gönderiyor

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede kura ile gitti bvenim 2500 dolar var kazanç ama hediye mediye gelmedi :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çeki zamanında yollasınlar hediye falan istemem :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
AkrepList' Alıntı:

adsense'dan banlanan arkadaşıma bile yolladılar :)

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana gelmezse yılbaşına kadar adsense reklamlarını kaldrıyorum sitelerden
yılların üyesiyim bana gelmedi yaııuu
bir iki resim cekip gonderinde bakalım merak ettim sansli arkadaslar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5