İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google hesabı girişi hk.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde şöyle bir sorunum var.

Google hesabıma devamlı şirketten giriş yapıyorum. Şirketin çıkış ip si tek ip. Şirketten başka biri google hesabına giriş yaptığında sorun olurmu acaba?

StyLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende 2 hesap var, birinden çıkıp diğerine giriyorum birşey olmadı şuana kadar.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
StyLe' Alıntı:
Bende 2 hesap var, birinden çıkıp diğerine giriyorum birşey olmadı şuana kadar.

banlanırsan ikisi birden gider ama söliyim test edildi onaylandı

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
masques bende ilk başlar senin dediğin gibi biliyordum ama forumda biraz konu açmadan önce araştırsanız göreceksiniz ki bazı arkadaşlarımızın 13 tane hesabı 1 Ip den 1 makineden kontrol ediyorlar.

Bu ara da biraz mantıklı düşünürsek internet cafelerde o zaman 1 den fazla adsense hesabına giren insanlar var.

Sadece hesabı kontrol ettiğiniz makineden kendi reklamınıza tıklarsanız o zaman geçersiz tıklamadan atılma riskiniz oluşur.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
smpx' Alıntı:
masques bende ilk başlar senin dediğin gibi biliyordum ama forumda biraz konu açmadan önce araştırsanız göreceksiniz ki bazı arkadaşlarımızın 13 tane hesabı 1 Ip den 1 makineden kontrol ediyorlar.

Bu ara da biraz mantıklı düşünürsek internet cafelerde o zaman 1 den fazla adsense hesabına giren insanlar var.

Sadece hesabı kontrol ettiğiniz makineden kendi reklamınıza tıklarsanız o zaman geçersiz tıklamadan atılma riskiniz oluşur.

smpx ban yemeden sorun olmuyor evet ama benim başıma geldi.Ban yedim ve baktım 2 hesap birden gitmiş ikisininde domainler isimler adres bilgileri vs herşey farklıydı tek ortak nokta ikisininde bu bilgisayardan açılmış olmasıydı.Normal kontrollerde sorun olmaz ama ban yediğinde ikiside gidiyor.Ben forumlarıda okudum az çok ama benim başıma gelen bu ezbere konuşmadım yani ;)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
masques' Alıntı:
smpx ban yemeden sorun olmuyor evet ama benim başıma geldi.Ban yedim ve baktım 2 hesap birden gitmiş ikisininde domainler isimler adres bilgileri vs herşey farklıydı tek ortak nokta ikisininde bu bilgisayardan açılmış olmasıydı.Normal kontrollerde sorun olmaz ama ban yediğinde ikiside gidiyor.Ben forumlarıda okudum az çok ama benim başıma gelen bu ezbere konuşmadım yani ;)
biri hileli diğeri hilesizmiydi ? Hileli hesabımdan ban yedim.Hilesiz hesaplarım devam ediyor.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende tek makinadan 3-4 tane hesaba giriş yapıyorum şu ana kadar bir sorun yaşamadım.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
atılmış bir hesabın yoksa aynı pc başka hesapalra girebilirsin ama eger hesabından biri atılırsa digerine sakın girme 3 gün içind eo hesapta kapayılır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5