İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google hesaıbna girilmiş

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu doğru yere açtığımı düşünüyorum.Arkadaşlar sabahtan beri google hesabıma giremiyorum.Birisi heklemiştir diye düşündüm gmail hesabıma kayıtlıydı goole hesabım.Gmail şifrem de değiştirilmiş.Giriyorum kabul etmiyor.Ne yapmam lazım?Tespit edersem gerekli kurumlara şikayete hazırlanıyorum şu anda ve inş da tespit edeceğim.Sizin fikirleriniz neler?Tşkler.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
google'a durumu ayrıntıları ile açıklayan bir mail at

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'a mail at ve bazı deliller sun, hesap açılırken başvurduğun site,hesap sahibi adı, ödemeleri aldığın hesap numarası, hangi tarihte ne kadar ödeme aldığın vb.
Gmail hesabınla bağlı olduğundan hesap açarken seni kimin davet ettiğini vb. bilgileride vermende yarar olabilir, Google'ı ikna edersen sana hesap sıfırlama url'si göndereceklerdir.
Sonucuda bu konuda bizimle paylaşırsan seviniriz.Kolaygelsin.

FiRTiNa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'a mail at ve bazı deliller sun, hesap açılırken başvurduğun site,hesap sahibi adı, ödemeleri aldığın hesap numarası, hangi tarihte ne kadar ödeme aldığın vb.
Gmail hesabınla bağlı olduğundan hesap açarken seni kimin davet ettiğini vb. bilgileride vermende yarar olabilir, Google'ı ikna edersen sana hesap sıfırlama url'si göndereceklerdir.
Sonucuda bu konuda bizimle paylaşırsan seviniriz.Kolaygelsin.

bencede arkadasın dedıgı gıbı yap ama dostum onemli olan ne bılıyormusun gmail hesabın hangı gmail hesabına baglıysa adsense hesabın o gmail ile google mail at kolay gelsin dostum ins dusundugun gıbı degıldır ama suda varkı banlanmısda olabılırsın belkı neyse kolay gelsin

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gmail konusunda çok az kişinin parolasını bu şekilde aldığını gördüm ama yinede şansını dene..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5