İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Hitime Ne oldu ?

B

bEbeQ

Misafir
Arkadaşlar önceden benim siteme günde googleden 4000 kişi gelirken birden 60 a düştü.Neden olmuş olabilir acaba ? pr 4...Site 1 hafta kapalı kalmıştı acaba ondan olabilirmi ?Eski hitimi tekrar kazanabilirmiyim acaba ?

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Googleda listelenen sayfaların düşmüştür, yada belirli kelimeden bulunan sayfan silinmiştir. Extreme gibi şeyler kullanarak en çok aratılarak siteye giren kelimeleri bulun onları korumaya bakın..

B

bEbeQ

Misafir
Extreme gibi şeyler nedir?acıklayabilirmisiniz ? Ben daha yeniyim Bu olayda ?
Googledeki sayfa sayım 4000 civarındadir

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Extreme gibi şeyler nedir?acıklayabilirmisiniz ? Ben daha yeniyim Bu olayda ?
Googledeki sayfa sayım 4000 civarındadir

Eğer google hitin fazlayken örneğin http://extremetracking.com/open;ref1?login=klip90co adresinde olduğu gibi (Last 20 Searchengine Queries kısmı) verilere bakarak googledan hangi kelimelerle sitene girildiğini öğrenebilirsin. örnek sitede "kanald canlı yayın" aratılarak girilmiş genelde. Burdan kendi siteninkileri ayarlayabilirsin..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bir uyarıda bulunmak istiyorum, extremetracking gibi sizin arama motorları referer bilgilerinizi herkese sunan siteler size zarar verir, çünkü birçok kişi bu bilgilere göre spam sayfa düzenlemekte.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir uyarıda bulunmak istiyorum, extremetracking gibi sizin arama motorları referer bilgilerinizi herkese sunan siteler size zarar verir, çünkü birçok kişi bu bilgilere göre spam sayfa düzenlemekte.

Evet belki extreme zararlı olabilir. Buna karşı bazı panellerde olan "Awstats" gibi istatislik scriptlerinde de arama motoru kelimeleri bulunur.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı durum benim başıma geldi, hit 3000 den 400 lere düştü, sonra farkettim ki sitemap silinmiş.

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim hit de yarı yarıya düştü iki gündür sitemap ile alakası olduğunu düşünmüyorum çnkü sitemap duruyor ve sorun yok sitemade herzamanki gibi gorunuyor sitemap panelinde indexlenen sayfa sayısı ise yaklasık aynı %5 civarında bir düşüş var yk ama hit yarı yarıya düştü garip valla

B

bEbeQ

Misafir
rss-m-forums.html RSS Feed OK 962
rss-m-pages.html RSS Feed OK 788
sitemap.xml Sitemap OK 21567

Benimde sitemap da 23 bine yakın indexli sayfa gösteriyor ama yok :(

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İndexlediği sayfaları değil o xml dosyasında yada html dosyasında bulunan toplam link sayısını veriyor sana.

B

bEbeQ

Misafir
peki bu xml dosyasındaki sayfaları indexlemiyecekmi ? O zaman sitemap ne anlamı oluyor ?

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte bütün meselede burda sitemap benım linklerim aha bunlar diyo google a google da gayet sakin bir şekilde seni indexlemek istyemiyorum diyebiliyor aksi olsaydı herkes bı sıtemap yapar adsense den zengin olurdu ;)

sitemap yaptım artık zıyaretçi sayısı tavan yapacak diye düşünme

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hiç sitemap yapmadım ama benim google hitlerimde yarı yarıya düştü site hiç kapalı kalmadı, veya sayfalarıda değişmedi

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim Google Düzeldi nerdeyse 20 bin sayfam indexli şuan.

daha önce 14 bindi 4 bine düştü şimdi tekrar arttı çok şükür hitlerde arttı

8-9-10 k arası oldu hitler

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
darısı başımıza :D

bizimkilerde düzelse artık canımı sıkmaya başladı bu iş

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Botlar uğradığında birkaç gün arka arkaya site sayfalardan 404 dahil herhangi bir hata mesajı alıyorsa ilgili sayfaları sisteminden çıkartıyor. 3 haftadır kapalı kalan 2K google hiti olan siteyi açalı 2 gün oluyor. Goole henüz tek hit göndermedi.

B

bEbeQ

Misafir
benim yavaş yavaş artmaya başladı gün geçtikce googleden gelen hit sayısı günde 100 sayı artıo :D

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de indexli olan sayfalar silindi görünüyo.
var bi numara seni gidi google seni =)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5