İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google hizmetleri

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
google son olarak bir radyo ve birde tv kanalı yaptığı an olay bitmiştir...ben bekliyorum şahsen

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
venom' Alıntı:
google son olarak bir radyo ve birde tv kanalı yaptığı an olay bitmiştir...ben bekliyorum şahsen
Aslında bi tv açsa adsense reklamlarını orada yayımlasa dünyada bir ilke imza atar düşünsene adwords reklamını açıyorsun reklamı ekliyorsun hemen google tvde çıkıyor :d

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
SaintOne' Alıntı:
Aslında bi tv açsa adsense reklamlarını orada yayımlasa dünyada bir ilke imza atar düşünsene adwords reklamını açıyorsun reklamı ekliyorsun hemen google tvde çıkıyor :d

tabi...adamlarda film seyrederken reklamı görecek hemen kalkıp x birinin şiir sitesine gircek :D

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
inanır mısınız yukarıdakilerden toolbar dışında hiçbir özelliğini daha kullanmadım :(

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Google" diye bir kitap var. Muhtemelen sıradan bir kitapevinde bulunabilir. Adamların bu hale gelişini adım adım anlatıyor. Google severlerin okumasını tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5