İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google icin bir deneme

B

Bedavalar-Net

Misafir
Hem bir yenilik oldu benim icin hemde google i düsünerek bedavalar i düzenlemeye calistim.

Simdi anasayfa html.Kategorileri linkledim.Bedavalar.net linker i kullaniyorum arka planda.Danismak istedigim ise su: ana sayfa index.html üzerinde linker e baglanti kategori linkleri var.Eski linker index.php yi mp3 diye bir klasör acip icine attim(linkerin tamamini).

www.bedavalar.net ana sayfada yeralan: http://www.bedavalar.net/mp3/index.php?cat=1 --> arama motorlari kategorisi linkini google hafizaya alirmi,yani o sayfalari tararmi.Arada /mp3/ oldugu icin.Kisaca bütün ana ve alt kategori linklerine inermi sizce google.Bir gün önce bitirdim bu sayfayi.

Gerci 3-5 gün sonra belli olur ama vereceginiz cevaplar diger arkadaslar icinde iyi bir ögrenim olur diye düsünüyorum.

saygilar

B

Bedavalar-Net

Misafir
Arkadaslar aradan 3 gün gecti siteyi düzenleyeli,google.com.tr de site:www.bedavalar.net diye arattigimda hala eski sitenin sayfalarini gösteriyor.Sizce ne zaman yeni sayfa düzenlerim google tarafindan hafizaya alinir?Normalde google hitim 2000 filandi,suan 200 e düstü cünki ara sayfalara ziyaretci google dan ulasamiyor.Eger bir sorun olmadan sayfalarim taranir ve hafizaya alinirsa süper olucak bundan eminim.Iste her zaman dedigim gibi kafama bir tek bedavalar.net linkeri arka plana attim,www.bedavalar.net/mp3/ diye basliyor artik ara sayfalar,bir tek bundan korkuyorum.Insallah sorun olmaz eger olursada eski sistemime dönerim.

selamlar.

E

EskiDost

Misafir
bedavalar-net google belli periyotlarla veritabanını günceller. sitenin image olarak görüntüsüne baktıgında eski halini görebilirsin. 1 hafta içinde düzelir. eğer olmaz ise add url ile linki tekrar ekle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5