İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google icin ingilizce yardim.

darkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaslar,
Googledan bir sitem 1 ay önce bana göre nedensiz yere banlandi. Google sporta bir email atip bannin acilmasini isteyecegim almanca yazdim cevap alamadim.
Bana bir ingilizce metin yazarmisiniz zahmet olmassa.

Simdiden tesekkürler.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bence yazmak istedigini tükçe buraya yaz, ingilizce bilenlerde çevirip tekrar buraya post etsin.

darkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet en iyisi öyle deniyelim :)

"Sevgili Google Team,
Yukarida adresi bulan websitem yaklasik 1 ay önce indexten silindi. Websitemin iceriginde ve yapisinda Google kalite ve teknik kriterlerine aykiri bir durum bulunmamaktadir.
Websitemin tekrar indexe alinmasini rica ederim.
Saygilar."

Herhalde bu kadar yeterli

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
evet en iyisi öyle deniyelim :)

"Sevgili Google Team,
Yukarida adresi bulan websitem yaklasik 1 ay önce indexten silindi. Websitemin iceriginde ve yapisinda Google kalite ve teknik kriterlerine aykiri bir durum bulunmamaktadir.
Websitemin tekrar indexe alinmasini rica ederim.
Saygilar."

Herhalde bu kadar yeterli

Linki yukarida degilde asagida vermen daha dogru olur.
Dear Google Team,
The link that i write below was removed from google search results one month ago. My web site does not include any illegal material against google quality and technical criteries. I am requesting to you for reindex my web site again.

My web site: site.com

Regards.

Eksik varsa diger arkadaslar yardimci olur herhalde.
Kolay gelsin

darkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tesekkürler bence olmus :) google in webmaster centerinda tekrar isleme konma bölümü var orada domain ismini listeden seciyorsun sonra mesaj kismina mesajini ekliyorsun.
o yüzden yukaridaki domain diye yazmistim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5