İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google ile ilgili birkaç soru

A

Auth

Misafir
google ile ilgili o kadar çok bilgi verilmişki ama bn pek cahilim.. Sormak istediğim bi kaç şey var..

üst sıralara çıkmak daha fazla sayfamın indexlenmesini sağlamak için ne yapmam gerek..

googleın bana 1 günde kaç ziyaretçi gönderdiğini neredne öğrenebilirm?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üst sıralara çıkmak için, sitemap hazırlar, pr değeri yüksek sitelerden link alır, ve sürekli siteni güncel tutarsın... zamanla üst alt orta :) bi yerlere tutunursun aramamotorlarında...

1 günlük nerden bakarsın bilmiyorum ama extreme gibi sayaçlar var sitene gelen gideni görebildiğin... belki daha gelişmişleride vardır onları kullanabilirsin...

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google ile ilgili o kadar çok bilgi verilmişki ama bn pek cahilim.. Sormak istediğim bi kaç şey var..

üst sıralara çıkmak daha fazla sayfamın indexlenmesini sağlamak için ne yapmam gerek..

googleın bana 1 günde kaç ziyaretçi gönderdiğini neredne öğrenebilirm?

Daha fazla hit daha fazla indexlenmek demektir. Önce hitini yükseltmelisin. Tabii herşey hit değil. Metalar da önemli. Botlarıda rahat bi şekilde sitene çekip onların siteni indexlemeni kolaylaştırman lazım. Daha fazlasını sanırım arama yaparak bulabilirsin.

Sadece google ' ın değil diğer sitelerden senin sitene gelenleri sayaçlarla öğrenebilirsin. Özellikle cpanelin varsa burada sayaçlar bölümü açıksa oradan bakabilirsin. Kim nereden gelmiş görebilirsin. Tabii bu işi yapan farklı sitelerde var.

Kolay Gelsin.

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de ufak bir sorum var... benim bir 18+ sitem var ve bunu google olan sayfaya popup acarsam sorun olurmu

not:popup yapacagim sitenin ana sayfasinda google reklami yok..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ana sayfasında google reklamı olmaması sorun değildir.Google popup hite karşı.Ama ana sayfada google reklamı yoksa, popupa hemen ban cezası vermiyor.. Ama hitin ana kaynağı absürt ise kesinlikle kızıyor..

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır bütün ana kaynagim absürt degil siteme baska sitelerde ve googleden hit geliyor...

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakın yanlis almayin google reklaminda gelir gelsin diye popup acmayacagim sitemin hiti artsin diye popup yapiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5