İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google iletişim maili (ACİL)

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar, ben yeni bir alan adi aldim ama bu domain google search ten banlı :) simdi bir mail atacagim derdimi anlatan ingilizce lisanla. hangi maile atacagim.
yardımlarınızı bekliyorum .
iyi çalışmalar

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adsense sayfasından yardıma girerek en alttan da bize ulaşına tıklayarak en sonda formu doldurup gonderdin mi işlem tamamdır..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdSense'le falan alakası yok
Google Webmaster Tools'a girip Tools kısmından "Submit a reinclusion request" kısmından yazıp yollayabilirsin. Ama verilere dayalı çok geçerli açıklamalar olmak durumunda. Bu tip sayısız başvuru olduğunu ve yok denecek kadar azının sonuca ulaştığını düşünerek.

" IMPORTANT: Please complete this form ONLY if one of the following is true:

* Upon reviewing your site, you found that it violated our webmaster guidelines and you've made changes to your site so that it adheres to the guidelines. [?]
* OR You recently acquired a domain which you suspect may have previously violated our webmaster guidelines.

"

Meali; sitenizde genel kuralları ihlal eden bir durum olduğunu tespit ettiniz ve düzelttiniz, veya daha önce search ten banlı bir domain i alıp yeni bir site kurdunuz - gibi durumlar için başvurun, "yeniden tasarım yaptım güzel oldu, şu bu banlı değil ben niye banlıyım" gibi gerekçelerle başvurmayın gibi bir şey anlatılıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5