İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google İlk Sayfa

emircan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bi kaç gün önce blogger altyapılı blogumda bir yaz yazdım.
yazı bir türlü google da yükselemedi.
en sonunda diğer sitelerden yardım alıyım dedim. Yazdığım içeriği aynen başka sitelerde link vererek paylaştım. ancak benim blogum google a bile girememişken paylaşım yaptığım forum sitesindeki konum google ilk sayfaya çıktı :D
nasıl oldu acaba bi bilgi verebilecek var mı? ne yapmam gerekir? sitemde mi sorun var niye google a çıkamadım :D

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 18:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

sitemde yazdığım yazı

http://ordadunyakapisi.blogspot.com/2014/11/bfme-2-osmanl-mod.html

google da yükselmek için yaptığım paylaşım

http://www.jollygame.net/forum/110-diger-fps-mmofps-oyunlari/25397-bfme-2-osmanli-mod.html

yardım edebilcek var mı? 1. kaynakta yukarı çıkamamışken neden 2. kaynaktaki yazım ilk sayfada

hdfilmsitesi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
google kayıt sayfasından link eklersen cıkar ama hangi sıralamada olur bilemem. 2.site demek daha iyi sayfaymıs hem index almıs hemde iyi sırada cıkmıs

CanerErgez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nedeni Pagerank Yada Trustrank Olabilir . 1 Reklam Yeterli Olmaz Bazen , Forum Sitelerinde Uygun Tanıtımlar Yapman Çok Yarar Sağlayacaktır . Yaklaşık 10-15 Yazıdan Sonra Ilk Sırada Olabileceğine Inanıyorum . Google Enayi Değil , Tek Linke Yükseltmez Seni :)

emircan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bfme 2 cd key fixer
bfme 3 ne zaman çıkcak
bfme 2 tower war
bfme 2 harita yükleme
bfme 2 map indir
bfme 2 harita arşivi
bfme 2 defeated sorunu ve çözümü gibi bir çok anahtar kelimede ilk sayfada hatta bazılarında 1.yim ama şu son yazılarımın başarı gösterememesine şaşırdım.
bide acaba siteye oyun torrent indirme linkleri koysam ama kendi uploadum olmasa kickass dan falan link versem yasal olarak bir sorun olur mu?

Bebeato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle Caner arkadaşımıza katılıyorum belirli sitelere yazılarının tanıtımını yap imleme sitelerinde tanıt ufak tefek link kas istediğin yere gelirsin inş.

KWBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim konularına etiket bölümü açmalısın ve hepsine birer link vermelisin bunlar # (DİYEZ)'de olur,bu seni sıralamada yükseltir.İkinci bir yöntem ise google gibi birsürü siteye adını yazdır , Google : Site Adresi Ekeleme Linki İçin Tıkla.Diğer bir yöntem ise "Özgün Konu" yaz kardeşim yani kendine ait olan yazılar diyelim bir yazı gördün seni etkiledi hemen oradan alma farklı bir şekilde yazmaya çalış olmaz ise zaten kaynak belirterek alabilirsin.Farklı bir yöntem olarak SEO ile yükselebilirsin yani Arama Motoru Optimizasyonu.Bu yöntem zordur çeşitli sitelere reklam yaparak üst sıralara çıkmanı sağlar.Bu sadece seonun bir parçası çeşitli bilgiler için araştırma yapabilirsin arama motorlarında.Umarım işine yarar.

emircan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
şuan günlük tekil hit 200 civarlarında. aslında bi kaç tane indirme linki falan koysam +500 olur ama son çıkan yasa dan korkuyorum. bir şey olur mu ki acaba?

emircan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
2. sayfanın ortalarına kadar çıkmışken bu gün baktım ki ilk 10 da bile yok.
iyice ayar oldum acaba neden bu kadar değişken oluyor google sıralamam.
eskiden yazı sayım şimdikinin yarısıydı günlük 300 tekil oluyordu
şimdi en fazla 200
üstelik yayın sayımda arttı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5