İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google ın cebinde ki akrep?

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaybe 'nin bahsettiği kişi tanıdığım kişi ise, adam sadece sitenin adresini veriyor ve reklamlara git tıkla diyor.

vaybe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet tıkla diyor, ve cpm oranı inanılmaz fazla oluyor, sanırım az sayfa izlemesi çok tık olunca daha çok veriyor..

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben gerçekten kafayı kıracam 40-50 tık var hesapta 0,60$ var ulan google senin adaletini ben bitane Türkçe reklamda çıkmıyor
bütün pintilerin reklamlerı bende çıkıyor galiba olmaz böle bişey

vaybe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
darkman' Alıntı:
ben gerçekten kafayı kıracam 40-50 tık var hesapta 0,60$ var ulan google senin adaletini ben bitane Türkçe reklamda çıkmıyor
bütün pintilerin reklamlerı bende çıkıyor galiba olmaz böle bişey

hmm çıkan reklamlara dikkat et eğer gökyüzü neden mavidir vs. şeylerse onlara çok az veriyor zaten.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlar zaten genel hizmet reklemı
daha çok eğitim ile ilgili reklamlar çıkıyor

vaybe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
darkman' Alıntı:
onlar zaten genel hizmet reklemı
daha çok eğitim ile ilgili reklamlar çıkıyor
yani sonuçta hangi konuda reklam verenler daha çok yatırım yapmışsa o konudaki sitelerdeki reklamlara tık/para oranı yüksek olabilir.Mesela kanserle ilgili sitelerde önceden 1'e 5$ falan verdiğini duymuştum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5