İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google ın cebinde ki akrep?

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son biriki gündür google bana küstü sanırım para vermiyor
27 click 0,92$ parası
27 click 0,74$ parası
19 click 0,42$ parası verdi sizde de böylemi yoksa sadece banamı küstü?

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O belli olmaz sitende yayınlanan reklamların kalitesine göre değişir. Benimde son 3 5 gündür çok iyi gidiyor maşallah.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Evet. HEr reklam ayni parayi vermez. Ingilizceler cok verir ve ay basinda genelde o cok verenler ingilizceyle ilgin olmadigindan senin siteyi filtreler :) Sonraki ayda o reklamlar cikmaz sende.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benimde 3-4 gündür berbat %100 düşüş var. sitede doğru dürüst reklam bile çıkmıyo botu beklicez artık...

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 tane web sitem var bugüne kadar Türkçe reklam çok nadir gördüm 100 reklamdan 4-5 tanesi Türkçe geri kalanı ingilizce ama genede para vermiyor bu google bana

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi anormallik var ama tam bilmiyorum google nin en dürüst reklamcısıyım diyebilirim kendime reklamlara bile tıklamiyorum hile yok hurda yok absürt cillop gibi partnerim ;)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
darkman' Alıntı:
bi anormallik var ama tam bilmiyorum google nin en dürüst reklamcısıyım diyebilirim kendime reklamlara bile tıklamiyorum hile yok hurda yok absürt cillop gibi partnerim ;)

şu reklamlara bile tıklamıyon olayına bayılıyorum walla :D
geçenlerde sayfa yüklenirken boş bir yerine tıklayımda pencereyi aktif edip aşağı kaydırabileyim scrolle diye bir yere tıkladım, tam tıklarken google reklamı belirdi karşımda, esc ye basana kadar ödüm şeyime karıştı resmen :) yapılır mı öyle bi dangalaklık

bu arada konuyla ilgili olaraktan, benim tıklama başına oranlarım ziyaretçinin bol olduğu günlerde az, az olduğu günlerde çok. pazar günleri millet evinde ya da bir yerlerde olduğu için ziyaretçi az biliyorsunuz. bi bakın bakalım pazar günleri tıklama başına verilen ücrete, siz de durum aynı mı?

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0.02$ a düşmüş genel olarak çok anormal bir düşüş var batacam bu gidişle zaten paramıda alamadım google teyzeden bi alternatif bulmam lazım

M

messmedia

Misafir
bu akrep kaç günde bir geliyor? örümcekten çok mu geliyor :p

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Evet gosterim ve tiklama %si cok dusukse parada dusuk oluyor. Bende de oyle tiklama sayisi gosterime yaklastikca cok veriyor :p

M

maxxlist

Misafir
yaw sizde reklam çıkıyor yine.. bende reklam o kadar az çıkıyor ki.. nasıl içerik yapacağımı şaşırdım.. :) ve reklam cıkıncada tıklara verdiği para çok az. 2 cent civarı genelde.. :(

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eee, biz kendimiz dağıtmıyormuyuz yeni adsense üyeliklerini, reklam yayınlayan arttıkça reklamların bedeli düşüyor tabii, maxxlist tin sayfasında reklam çıkmaması da aynı durumun bir sonucu olabilir

I

iyiyureklim

Misafir
size biraz yanlış anlatmışlar

1. turkce reklamlar düşük verir
2.inglizce reklamlar iyi verir ama hepsi degil inglizce de 0,03 veren reklamlar var
çiçek,böcek reklamları cıkarsa düşük verir yüksek vermesini istiyorsanız karşı tarafın reklam verenin kazanacagi bir şeyde site yapin

vaybe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böle şey olurmu ya

arkadaşın biri uyduruk bi site yaptı msnden millete link ata ata tıklattı 4 günde 70$ yaptı yuh dedim yani nasıl oldu halen şoklar içindeyim..Üstelik google bunu farketmezmi bütün tıklar referanssız..

M

messmedia

Misafir
vaybe' Alıntı:
arkadaşın biri uyduruk bi site yaptı msnden millete link ata ata tıklattı 4 günde 70$ yaptı yuh dedim yani nasıl oldu halen şoklar içindeyim..Üstelik google bunu farketmezmi bütün tıklar referanssız..

nasıl referanssız ya :) yanlışın var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5