İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google ın makinaları

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şok oldum azım açık kaldı harbi helal olsun. Küçücük makinalar serverlardan..pehhh

Silikon vadisine...

Bu adamlar gelişmek için sermaye bulmaları lazım peki 2 üniversiteleri bu kadar gelişimi nasıl sağladı??? bu para nerden geldi??? Biraz düşününce devlet desteği ile desek nası olur acaba??? Aklım almıyor adamlar milyar dolarlarla oynuyorlar??

Resimler için teşekkürler görmemiştim ben hayran kaldım ya...

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amacın Oldumu Olur Kardeşim Adamlar Hak Ediyor
1 Denersin Basarılı Olmazsın 2 de olmazsın 2000 de olmazsın ama 2001 de olursun yeterki peşini bırakmayın elbette basarı saglarsın

bizim tek kotu yanımız 1 de basarısız olunca bırakmamızdır.

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dunya'nin bu yakasinda teknoloji'ye para, yatirim cok. Devlet destegine, halihazirda arastirmaciya ve yatirimciya devletten yuklu yardim olmasina ragmen, direk ihtiyac yok.
Isletme planini kaliteli yapip, sunumunu iyi beceren, teknolojiyi gelistiren firmalara kaynak bol. Birde Google'in patladigi zaman, Venture Capitalist denilen yatirimcilar IT sektorunde fellik fellik yatirim yapacak firma ariyorlardi. Google tam zamanini yakaladi. Simdi durum farkli.

şok oldum azım açık kaldı harbi helal olsun. Küçücük makinalar serverlardan..pehhh

Silikon vadisine...

Bu adamlar gelişmek için sermaye bulmaları lazım peki 2 üniversiteleri bu kadar gelişimi nasıl sağladı??? bu para nerden geldi??? Biraz düşününce devlet desteği ile desek nası olur acaba??? Aklım almıyor adamlar milyar dolarlarla oynuyorlar??

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googlenin suanki makinaları merak ediyorum ben :D

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık google makine kullanmıyormuş :D bill gate öyle dedi bana :D
Adamlar olayı tamamen aşarak, HDD yerine micro chip'lere veri kaydediyorlarmış
"Sabit diskinizde yer yok" gibi hatalarla uğraşmıyorlarmış :D

E

ErsinAcar

Misafir
Artık google makine kullanmıyormuş bill gate öyle dedi bana :D
Adamlar olayı tamamen aşarak, HDD yerine micro chip'lere veri kaydediyorlarmış
"Sabit diskinizde yer yok" gibi hatalarla uğraşmıyorlarmış

micro chip ? :) hiç dolmayan bir depolama birimi var ve ben bilmiyorum vay be her ay o diskleri boşuna alıomuşuz :D

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Silikon vadisine...

yahudi gücünü arkadana alıp maşa olmayı kabul edersen ki bu o kadar kolay bir iş değildir aynı şeyi sana da yaparlar. bu işler azimle zekayla birikimle olmuyor malesef.. buzdağının görünen yüzüne aldanıyor herkes.

o elemanlara ben 5 tane garaj hediye edeyim gelsinler TR'de göz önünde büyüsünler o kadar bakalım kolay mı..

Yahoo'ya Microsoftun sistemine rakip olacaksın ve hatta bazı konularda geçeceksin, sana el atan olmayacak öyle mi? Kusura bakmayın arkadaşlar ama benim bildiğim piyasa bu kadar serbest değil.

Hele ki Microsofttan dahi üst düzey 1-2 yönetici tazminat ödemeyi gözönüne alarak Google'a transfer oluyorsa, ve arkasından Bill amca tüm explorerlara google'da lag yaratacak 2 satır koymuyorsa biyerlerden emir alıyor bu adamlar derim ben :)

Şu iyinetin tüm webmasterlarını bi garaja toplasak 1 google daha çıkmaz.. Neden dersiniz? Azim mi tek mesele?

Büro açtığı tüm ülkelerde sıfır vergi veren imtiyaz sahibi 10 şirketten birisidir Google. Neden ki acep :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bill amca tüm explorerlara google'da lag yaratacak 2 satır koymuyorsa biyerlerden emir alıyor bu adamlar derim ben :)
Herhalde sen ortaligi yonca tarlasi zannediyorsun.. Microsoft bunu bi yerlerden emir aldigi icin degil, yapamayacagi icin yapmiyor.

Şu iyinetin tüm webmasterlarını bi garaja toplasak 1 google daha çıkmaz.. Neden dersiniz? Azim mi tek mesele?
Belki google çıkmaz ama birileri çıkıp bu lafı sana yedirirse hiç şaşırmam.. Bu kadar hafife alma bu milleti.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhalde sen ortaligi yonca tarlasi zannediyorsun.. Microsoft bunu bi yerlerden emir aldigi icin degil, yapamayacagi icin yapmiyor.

Belki google çıkmaz ama birileri çıkıp bu lafı sana yedirirse hiç şaşırmam.. Bu kadar hafife alma bu milleti.

Yazımı iyi okursan, insanları hafife almadığımı anlayacaksın. Var bir bildiğimiz rahat ol. Türkiyenin en fazla hit alan sitesi %100 türk sermayeli bir şirket ilk 300'e zor giriyorsa....

İlk açılan video sitesi Youtube miydi? Ya da en kalitelisi. Neden en büyük onlar?

Sen NY Borsasında değeri milyar dolarları bulan bi site yapacaksın, arkadanda bi destek olmayacak öyle mi? Bu işleri o kadar hafife almayın derim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5