İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google İndex Sorunu

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
onu bilmiyorum ben A1 Sitemap Generator kullanıyorum sanada onu tavsiye ederim

BeRaTCaNN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam çok bandwith yer mi ?
Gsite ile yaptım aşırı bandwith yedi..ve 8 saattir dolmadı.Kapattım bende :)

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ben sürekli onla yapıyorum çok güzel rss .html vs.. de oluşturuyor hatta çok güzel bende hiç sorun olmadı

BeRaTCaNN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok ya bu tür scriptler bandwith çok yiyor.En iyisi Vbulletinin Sitemap eklentisi ya ..

Ne yaptıysam olmadı.Google indexlemiyor.Sitemden bot 1 dakika bile çıkmıyor fakat index 0

BeRaTCaNN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sitemdeki sorunu buldum .. Google sürekli daha önceden indexlediği sayfaları indexliyor.Yani yeni açılan konuları indexlemiyor.Eski konuları takrardan indexliyor.Yeni konulara odaklanması için ne yapabiliriz ?

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemap ile bunu kolayca halledebilirsin , mesela son 50 konuyu sürekli sitemap.xml'inden güncelle.

BeRaTCaNN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım google filtreye felan almıştı.Sorun düzeldi :) Açtığım konu en geç 1 saate indexleniyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5