İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google indexledi ama...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
google sitemi indexledi ama ilk halindeki linkleri aldı ,2 günde 1 linkleri değiştirmeme rağmen sadece eskilerini gösteriyor sitesinde. her gün google bot sitemi ziyaret etmekte ve bir güzel bw yemekte ayrıca. acaba google yeni linkleri indexledide sonramı göstercek sitesinde yoksa aradan belli bir süremi geçmesi lazım yeni linkleri indexlemesi için. bu arada metamı veriyorum ekte inceleyip hata varsa söyler misiniz.

<html>
<head>
<title>TETAL</title>
<link rel=stylesheet href='/css.css'>
<link rel="shortcut icon" href="/favicon.ico" type="image/x-icon" />
<META http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">
<META NAME="keywords" CONTENT="travel, online gambling, insurance, business, health, internet, autos, computers, home, education, finance, legal help, search, index, find, result, tetal">
<META NAME="description" CONTENT="Fastest Web, News, Images and Shopping Search Engine">
<META NAME="author" CONTENT="Cem Gedik">
<META NAME="distribution" CONTENT="Global">
<META NAME="revisit-after" CONTENT="1 days">
<META NAME="copyright" CONTENT=" Copyright ©2005 Crea Idea">
<META NAME="robots" CONTENT="FOLLOW,INDEX">

O

optimizer

Misafir
Daha sonra gösterecektir. Bende de aynisi olmustu. Sabret cikar yenileri.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
optimizer daha sonra dediğin tahmini ne kadar yani, birde yeni sayfalar çıkmadan içeriği değiştirsem bir etkisi olurmu?

O

optimizer

Misafir
google ile bir iliskim olmadigi icin gün veremem. Ben kendi basima gelen deneyimlerden yola ciktim. Ama sen degistirirsen de nasisla yine gezecek siteni . Sadece bir defa indeksleyip kalmayacak ki

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st' Alıntı:
optimizer daha sonra dediğin tahmini ne kadar yani, birde yeni sayfalar çıkmadan içeriği değiştirsem bir etkisi olurmu?

Tahmini olarak 3 gün. (Çeşitli sitelerime dayanarak söylüyorum.)
İndexlemeden sonra yapacağın değişikliklerde, bir sonraki indexlenmeye kadar aktif olmuyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5