İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google indexleme hakkında

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar örnek xxx.com domainini bir hafta önce açmıştım siteyi düzenleyip pr 4 sitede link verdim 2-3 geçtikten sonra

xxx.com adresinde, için 1 sonuçtan 1 - 1aralığı çıktı

güzel dedim indexlendi derken ertesi gün kayboldu :( ve 2-3 gündür beklemem rağmen hala indexlenmedi

google bot sayfaları kaç günde tarar
sizce ne zaman indexler

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Arkadaşlar örnek xxx.com domainini bir hafta önce açmıştım siteyi düzenleyip pr 4 sitede link verdim 2-3 geçtikten sonra

xxx.com adresinde, için 1 sonuçtan 1 - 1aralığı çıktı

güzel dedim indexlendi derken ertesi gün kayboldu :( ve 2-3 gündür beklemem rağmen hala indexlenmedi

google bot sayfaları kaç günde tarar
sizce ne zaman indexler

bu tamamen sahip olduğunuz backlinklerle alakalıdır.Ayrıca geçmişi olmayan yeni reglenmiş yada yeni açılmış sitelerin googlede yer alma süresi, eski sitelere göre daha geçtir.Ayrıca şu anda bir dalgalanma var googlede.Buda bir değişikliğin sebebi olabilir.Bu tüm siteler için geçerlidir.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'da bu aralar değişme var.Ben 1aydır her gece 12'den sonra www.yourcache.com'den bakardım ve artar yada azalırdı ama hep değişirdi.2 Gündür sabit duruyor ne artıyor ne azalıyor.

Google yine birşey yapıyor herhalde.Bekleyip göreceğiz :)

U

Unigenclik.org

Misafir
kenan56 dediğin benim de 1 siteme oldu 10 saatte indexlettim bir sitemi ertesi gün baktim index de kaybolmuş acaba başka dc lerdeki sonuç mu bu diye düsünüyorum. yourcache de göstermio yeni site olduğu için sanirim..

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu işler böyle arkadaşlar son 4-5 aydır (benim farkettiğim) böyle bir durum söz konusu. Yeni siteler bir süre beklemeye alınıyor (bekleme dediğim sandbox değil).
Endişeye gerek yok, fazla tadını kaçırmadan ufak ufak linklemek lazım yeni siteyi.

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sitem Daha Düne Kadar 8600 Sonuç Buluyordu Bu Gün 852 ye Düşmüş Bu Google İle Nasıl Anlaşacaz Anlamış Deilim Bide Adsense Web Search Kullanıyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5