İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google indexlemeyi yapmış fakat aramada gözükmüyorum

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar , google indexlemeyi yapmış fakat aramada gözükmüyorum. bir önerisi olan varmı? Yardımcı olrsanız sewinirim

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum nasıl indexlemeyi yapmış.aramada gözükmüyorsun?
İndexlemişse aramada çıkarsın ama botların siteyi gezmesi indexlemiş anlamına gelmez.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aramada derken hangi kelimede bakıyorsun.

Sayfan indexlenmiştir ama otomobil siten varsa örneğin webmaster diye aratırsan çıkmaz.

Yada sitenin içeriği ile alakalı olsun google o kelimeyi sitende yoğun olarak görmediyse o kelime aramasında çıkmaman normal

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olay şöyle google sitemap adresinden bakıyorum. google siteyi incelemiş ve cache:wwww.......com olarak bakıyorum cache ye de almış fakat www.....com olarak aratıyorum boyle sayfa kayıtlı deildir dio. :(

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cengizzz' Alıntı:
burda 1 sayfa indexli goxukuo ama aramalarda çıkmıyor

Bir müddet beklemen lazım, yavaş yavaş çıkacaktır. Google'ın değişik datacenterlarından da denedin mi ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5