İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google indexlemiyor.

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba;
Sitem yaklasık 1 yıldır acık sandboxta değil.Fakat forum sayfamda olan 6000 yakın mesajı indexlemiyor.Veya 5-10 tane indexliyor.Google Pr 4 olmasına karsın anlamıyorum.Mesajlar .html ile bitiyor.Yani google sevdiği türden.Dmoz kayıtlıyım.Acaba naapbiirim olmadı domain değiştircem bi akıl verirmisiniz.
Metalarda oldugunca yeterli gibi.
www.hostingyardim.com/forum

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google, forumlardaki sessionları sevmez, sessionları kaldırırsanız daha çok indexleyecektir.

B

bazobehram

Misafir
ya google benim www.sanaldiyar.net adresini indexlemiyor aynı arkadaşın sorunu ile bence bunun için yapacak bişe yok artık google ye kalmış

yada google ye ingilizce yazı yazın benim sitem index lemiyor diye belki bir çözüm olabilir"

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Seninle aramızda farklar var ama.Senin siten daha yeni herhalde.En azından pr 0.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5