İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google indexlenme sorunu

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu konu belki pek çok kez açılmıştır. Ama ben aradığımı bulamadım onun için bu konuyu açıyorum.

Sitemde SEO var meta-tag var yani bence bir eksiği yok ( sitem imzamda var )
ama google da indexlenmem yok sitemap yapıyorum atıyorum yine çok küçük değişmeler oluyor sandboxt ta da değilim.

Lütfen önerilerinizi paylaşır mısınız?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
care olarak yuksek pr li sitelerden link alabilirsin ama siten yeniyse dikkat et cok fazlada link alıp sambox filtresine takılma genel olarak pr 4 sitelerden başlayarak her 10 gunde 2 link alman kafidir bu şekilde indexlenmenin daha da hızlanacağı kanısındayım obur yandanda acele etmemeni sabırlı olamanı tavsiye ederim.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önerilerin için teşekkürler yüksek pr li sitelerden link almaya çalışıyorum sanırım biraz da beklemek gerekli...

başka önerileri olan varsa belirtebilir...

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
önerilerin için teşekkürler yüksek pr li sitelerden link almaya çalışıyorum sanırım biraz da beklemek gerekli...

başka önerileri olan varsa belirtebilir...

Link al denilirken link degisimi degil. Pr: 6 Pr:7 den link satin al bakalim nasil indexleniyorsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5