İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google indexlerken hata mı yapıyor

iskenderun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar gerileme sebebimi anladım sanırım

sorun google da mı scripte mi anlamadım ama şöyle bir durum sözkonusu. bi haberin başlığını arattığımda google adresimi veriyor ama anasayfaya yönlendiriyor. aynı haberin içinden bi cümle seçip arattığımda ise google sonuç vermiyor.. yani sadece default.asp ve kategori.asp yi indexliyor... habergoster.asp indexlenmiyor. sadece haber başlıkları var içeriklerini indexlememiş.

bunun sebebi kulladığım scriptten mi diye düşündüm. aynı scripti, aynı versiyonu kullanan başka siteler buldum onlarda sorun yok. içerik de indexlenmiş.. script kodlarıyla hiç oynamadım bu arada. sadece tasarımını değiştirdim..

bir de yahoo da aynı aramaları yaptım. yahoo da sorun yok , hem haber başlığıı hem de haber içeriği indexlenmiş..

bunun sebebi ne olabilir.yardım ederseniz sevinirim

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
zamanla düzelir o yeni indexlemeye başladıyssa
önce ana sayfayı indexler sonra onun bi altını sonra onunda bi altını diye gider.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5