İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google İstanbul'da şirket kurdu

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Grubu, reklamcılık satışı ve pazarlama için İstanbul’da da bir şirket kurdu.

-------------------------------------------------------------------------

Google, İstanbul’da kurduğu şirketle Türkiye’de de faaliyet gösterecek.

Google Grubu’nun ABD’deki iki kuruluşu tarafından kurulan "Google Reklamcılık ve Pazarlama Ltd. Şti."nin sermayesi 5 bin YTL düzeyinde bulunuyor. Şirkette Google International LLC 4 bin 900 YTL’lik, Google Inc. 50 YTL’lik pay aldı. Şirketin, internet reklamcılığı da dahil olmak üzere, reklamcılık satışı ve pazarlaması ile ilgili ürün ve hizmet sunacağı belirtildi.

Şirketin müdürlüklerine ABD uyruklu David Cari ile George de Ros Reyes getirildi.

31 Ağustos 2005 - 10:4410
Haber3.com

Hayırlı olsun

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım şu beklenen EFT olayının olması yönünde bir gelişme bu: ve ayrıca reklam verenler için de alanlar içinde iyi olur kanısındayım.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya adamlar 5000 ytl sermaye ile şirket kuruyorlar, yarın bir gün günde 50.000 ytl kazanırlar.İşlerini biliyor bunlar yaw.

A

..::aTi::..

Misafir
5000 olurmu genel müdürü okadar alıyordur emin ol ama eşyaları okadar paraya bulmuş olabilirler..

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hizmet sektöründe şiket sermayalari çok büyük yapmıyorlar kurarken
zaten satın alma olayı pek yok hizmet sektöründe
ama karı yüksek olacaktır

işin kötü tarafı adsense cilerden tr dende vergi kesilcek burda şirket kurduklarına göre
hele google türkiye şirketi nin çekleri keserlerse % 100 vergi alacaklar
yok kdv yok ötv yok bilmene ne vvv ulen zaten az kazanıyorduk bide bi ton vergi öderiz

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bi araştırdım bu George Reyes Google'ın baş ve en sağlam adamlarından.. artık İstanbuldamı göreceğiz yoksa onu? :)

Ey Corç duy beni, burası Türkiye, İstanbul.. magandalar, mafyalar, kappaççılar, gaspçılar var buralarda.. sadece hile yapan zararsız pc başı webmasterlar yok yani :)

Google ofisi tamamen açtığında, ilerleyen günlerde şu manşetler çıkarsa şaşmayın:
"Google'ın Türkiye'de açtığı ofis soyuldu"
"Google Finans direktörü George Reyes düğün sonrası kutlama yapan bir grup kimliği belirsiz kişilerce vuruldu"
"David Cari webmasterların paralarını havale etmek üzere bankaya götürürken kapkaççı kurbanı oldu"
"Google İzmir limanını özelleştirilmesi ihalesine katıldı, devlet yabancı sermayeyi sevdi"
"Webmasterların paralarınında bulunduğu Google'ın işlemleri için tercih ettiği Türk bankası xxxbank battı, banka sahibi yurtdışına kaçtı"
"Türk Telekom Google'da mp3 var diye, Google.com domainini banladı."
"Remotemach'in sahibi Semih Avcı "Google benim holdingin bünyesinde dedi", gündemi meşgul ettiği gerekçesiyle müşahade altına alındı."
"Enis Okur Google'ı dolandırdı! Ve şimdide, dolandırdım heyo diye ortalıkta rahat rahat geziyor! Nerde bu devlet?"
"TMSF Google'a el koydu"
"Google'ın ofisi bombalandı"
"Google Türkiye'den çekilme kararı kaldı. Google'ın sahibi Sergey illallah etti, ABD'deki şatosunda kendisini astı"

adamda şuymuş:

George Reyes
Chief Financial Officer

George Reyes joined Google as chief financial officer in 2002. A seasoned finance executive with a wide range of experience at several well-known Silicon Valley technology companies, George joined Google from ONI Systems where, as interim CFO, he assisted in the sale of the optical networking company to Ciena Corporation.

Prior to ONI Systems, George spent 13 years at Sun Microsystems. During his years at Sun, he held a number of finance roles including Group Controller - General Systems, Director of Finance - Intercontinental Operations, Audit Director, Vice President - Corporate Controller and Vice President-Treasurer.

Currently, George is a Director of Symantec Corporation and BEA Systems Inc.

George holds an MBA from Santa Clara University and a Bachelor of Arts degree in accounting from the University of South Florida.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah'ım çok komik olmuş. Ama burası Türkiye desem kızmayın :D Yarın googledan haraçda isterler. Haracı vermesse telekomdaki tanıdıkları vasıtasıyla google.com a ban koydurturlar felan filan...
+11111

U

ultraturknet

Misafir
Bence de iyiydi:) EFT olayı yakındır artık, ödemeler çok daha hızlı gerçekleşebilecek, ama vergi meselesi de kaçınılmaz olacak sanırım.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
google'ın istanbula gelmesi bence iyi olucak reklam ama vergi işide cok kötü olur yav zaten bankalar çeki bile zor bozuyolar şimdi bir sürüde para isterler 100 dolardan bir dolar felan kalmasında bize :)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vergi gitsin önemli değil o sonuçta devlete gidecek de şu eft olaı gelse gerçekten iyi olur.gerçi ben şimdide eft alıyorum ama Türkiye ye olursa daha güzel olur :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%18 vergi isterseler bize hiçbirşey kalmaz buda bir gerçek :)

M

mercy

Misafir
hehehe :D

bizim yeni internetle tanışmış türkler gidirp soru sorarlar şunun gibi

"şincii ben arama yapıom googla.... mesela oraya sohbet yazıom gameralı chat için ne yazmam gerekiyo..... bildiğiniz güzel arkadaşlık sitesi varmı para möööm değil en iyisinden ossun..."

:D kendileri terkeder gelsinler

A

aborjin

Misafir
Reyes amca geldiysede zaten ne isi var istanbulda. Baba almistir kucagina laptopu bodrumdan yonet sirketi... Ehihe

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5