İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google İstatistik Programı

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ejder' Alıntı:
Google Urchin firmasını alarak web istatistikleri sunmaya başladı. (acele ile okudum herhalde doğrudur:) )

http://www.google.com/urchin.html

adresinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ayağının tozuyla mod almak bu olsa gerek, adminimize gücenmedik degil ama hayırlı olsun...
:eek:

p.s: verdiğin bilgi kısmen dogru, urchin userlarının 199 dolar odeyere k ulasacakları bilgiler adwords kullanan advertiserler icin free olarak tederik edilecek...
bende baya hızlı okudum sanırım dogru

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
drstranger : ayağımın tozuyla değil, ben içerde oda da uyuyordum. tekrar uyandım aa oğlum sen burdamıydın dediler :) Moderatorluk sadece uzun süreyle olmuyor sanırım. Kırılacak gücenecek bir şey yok.

S

Skeleton

Misafir
Giriş Tarihi: Nov 2003

Tozlar dökülmüştür be 2 senede ;)
Foruma olan katkısından dolayı moderatörlüğü hakeden bir arkadaş bence.

klarnet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayagının tozuyla oldugunu sanmıyorum. moderator olmak için forumda gerekli şartlari admin belirtmiş ejder de bu özellikleri taşıyordu demekki mod olmuş.. görevinde başarilar..

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
klarnet.net' Alıntı:
Ayagının tozuyla oldugunu sanmıyorum. moderator olmak için forumda gerekli şartlari admin belirtmiş ejder de bu özellikleri taşıyordu demekki mod olmuş.. görevinde başarilar..

ben neden niçin ejder mod oldu, hakkımızı yediler, şartları yerine getirmedi demedim,

ejder de bende 2003 ten beri forumday(mısız) :) , ben zaten mod oldugumda agırlıklı olarak deginmek istedigim topic i belirttim, demek ki su an o bölüm için alım yapılmıyor, zaten acıklama yapılmıs admin tarafından " zamnı geldiginde istedigimiz kriteler tasıyrosanız 1-3-5 ayda biz gene durum degerleriz1 filan diye...

ben sadece belki ejderi o an görünce biraz duygusal davrandım, cunku bi kac gun once basvurdu sanırsam, ve benim ardımdan :) ve 2003 ten bri üye oldugunu bilmiyodum...

p.s: Ejder kardeş, sana basarılar yalnız dikkat et bu konu uzamasın, bu topik kitlenese daha uygun olabilir, olay biraz konu dısına tastı.

ama halen mod olmak isterim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5