İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google kaçıncı sayfadayım yazın o bulsun

xmetinx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google da anahtar kelimelerde kaçıncı sayfada olduğunuzu aramaktan bıktınızmı bu iş için çıkan web sitelerın çok yogun olması uzun bekleme sürelerınden sonra sayfanın görüntülenememesi sizi bilmem ama ben bıktım oturdum basit bir aratma programcığı yazdım sizlere paylaşıyorum

Program c# .netframework 2.0 dil paketı olmayan pc lerde hata vericektir.

framework 2.0 için download edin.

http://www.microsoft.com/downloads/...CB-4362-4B0D-8EDD-AAB15C5E04F5&displaylang=en

forumdan gelen dosya bozuk gelıyorsa rapide yükledim
http://rapidshare.de/files/38884522/nirde.rar.html

xmetinx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kumluca.com yazarak aratıyosun doğru google daki domain isimlerinin sonunda ( / ) işareti var sürekli onun yazılmasini önlemek için farklı bişey yazmıştım bunu çift domain kullananları düşünmedim yeniden biz düzeltme yaparım

Teşekkürler

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kumluca.com yazarak aratıyosun doğru google daki domain isimlerinin sonunda ( / ) işareti var sürekli onun yazılmasini önlemek için farklı bişey yazmıştım bunu çift domain kullananları düşünmedim yeniden biz düzeltme yaparım

Teşekkürler

Ne demek daha yeni üye olup bu tip paylaşım yaptığın için inan ben (biz) teşşekkür ederiz...

Bu tip Tool lar inan hayatı çok kolylaştırıyor....

TŞK.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
toplu pr sorgulaması yada tekli site sorgulamalarında yanında pr degerini gösteren bir ibare olsa daha güzel ve kullanışlı olur.

CaNeRiuM

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
güzel paylaşım sağolasın xmetinx

sece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Mükemmel çalışıyor.Elinize emeğinize sağlık.
Teşekkürler.
Dostçakalın.

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Denedım Ama Hiç Bir Sonucu Dogru Vermıyor Limiti 20 Yaptım Ama genede Yok Ama Normalde 2 Sayfada Çıkıyor Aradıgım Anahtar Kelime :)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende dogru cıktı güzel çalışma ancak bence tam sırayı almak için geliştirilse güzel olur..

Teşşekürler çalışmalarınız için..

uzukkata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler dostum sayfa sayfa dolaşıp gözlerimizi bozmaktan kurtulduk sayende :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5