İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google kafayı 7 ! Sitemin infosunu silmiş şimdide !

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Googledan gelen garip tepkiler karşısında ne yapacağımı şaşırdım. İndex in başlığını değiştiriyorum google değiştirmiyo, çok arka sayfalara attı düzelmio, ve en saçmasıda google bot neredeyse sitemden çıkmıyor ! ve son olarakta info sunu silmiş sitemin dün farkettim. Okudum bi kaç şey ve yaptım ancak hala gelmedi info geri.. Birdenbire niye böyle yapmaya başladı google amca anlamadım oysa o kadar da iyi anlaşıyorduk ki :)

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizle çok oynarsanız doğal sonuç bu olur.
Title ve metalarla çok fazla oynamayın. Her duyduğunuz seo önerisini deneyip sitenizi sürekli değiştirirseniz bu sorun yaratabilir. Stabilite iyidir.

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dün (03.06.2008) geldi google amca, okudu gitti. :)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
anlamadığım googlebot ben ne zaman giriş yapsam geliyor beni takip ediyor. kullanıcılarıda aynı şekilde.. Ben duyurular a mı girdim 1saniye sonra o da giriyor.. Delirdi iyicene şimdi pr güncellemesi olsa infosu yok :D

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainler düşüp kaydedilmiş domainlerse ve bu domainleri link değişimi için kullandıysan normal bir durumdur infolarını siliyor google otomatik

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
domainler düşüp kaydedilmiş domainlerse ve bu domainleri link değişimi için kullandıysan normal bir durumdur infolarını siliyor google otomatik

yo hiç link değişimi yapılmadı sadece 1 ay kapalı kaldı sonra 2 ay acık durdu ama sağ olsun ugramıyor aramalarda cıkıyor garip bir durum .

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim domain de düşme değil ilk sahibi benim.. hiç site başlığını felan düzeltmiyor hadi hayırlısı.. sandboxa felan mı aldı ki ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5