İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google kafayı yedi

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç aydır sayfalarımı indexletmeye çalışırım en fazla 90 küsür sayfa zor indexlettim.
geçen gün sitemi kapattım sadece home page var linkler içeren. ama kapattıktan sonra googledaki indexli sayfa sayım 2230
bu sayfalar şubatta cachelenmiş. Ne diyim ben bu google'a. siteyi kapatınca mı indexledigi sayfaları yayınlar adam yaw :p

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer bugün için diyorsan, google eskiye döndü şu anda benimde sitelerimin eski cache li halleri var, sanırım güncelleme yapıyorlar, normale döner yarına kadar ;)

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok bir hafta oldu bu olalı hala öyle
işin saçma yanı bu sayfaları google hiç arama motorunda indexlemediki eskiye dönsün. adam daha yeni 5 ay öncesinin sayfalarını yayınlıyo

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya saçmalık olarak bakarsan okadar çok şey varki google da.
mesela bir örnek vereyim, bundan yaklaşık 3 ay önce falan, sitelerimden birinin 2002 yılında ki hali google da indexli olarak gözüküyordu, şok olmuştum, yani birkaç ay öncesini anlardım da 2002 nedir ya, neyse allahtan düzeldi sonradan :)

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana kalırsa google siteyi sürekli indexliyor indexleme tamami ile bitmeden arama listelerinde cıkarmıyor.
MSN de ne indexleniyorsa aynen listeye giriyor. MSN siteden hiç çıkmıyor. Googleda böyle değil bence.

Sitemin sayfalarını googleda göremezken bi bakıyorum tüm sayfa bi anda googla a girmiş. Sitemi değiştireli 1-2 ay oldu hala tamamiyle googleda degil bir kaç sayfayı almıs fakat diğer bölümleri almamıs. Sanırım halen indexleme sürüyor.

S

SoruForum.Com

Misafir
arkadaşlar cpnaleden bakınca hangi arama botu hangi saatte siteye gelmis belli oluyor zaten benim siteden google amca hiç çıkmıyor online listesinden görüyorum ama cache hep iki gün öncesinden.

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde siteme giren botlarin 1 aylik istatistikleri soyle:
AskJeeves 280 kez
MSNBot 263 kez
Inktomi Slurp 218 kez
Googlebot 189 kez
Unknown robot (identified by 'crawl') 144 kez

valla nazar degmesin site 2 aylik ama son bir ayda baya bir bot ugradi.. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5