İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Kazançları Kitabı Google internet dünyasından para kazanma rehberleri 4 ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ecank

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende pm'den alabilir miyim kitapları lütfen.

selta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam banada gönderebilirsen çok sevinirim. teşekkürler

aristocrat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dağıttığınızı söylediğiniz 4 kitapta telif hakkı olan kitaplar. Ücretli satılıyor.

Sanırım yasaların bu konudaki ciddiyetinden haberiniz yok.

Kitap yazarları ip nizden başınıza dert açabilir.

Daha önce ücretli bir wordpres template için 12 bin TL ceza yiyen arkadaşımı anlatmıştım.

ecank

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşın attığı kitapların google kazançlarıyla ne alakası var anlayamadım ben. marketing ve anket üzerine hep.

twiqo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada gönderirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

zendere

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,geleceğin ticaret sistemi e-ticaret ile tanışmak ve hayata geçirmek istiyorsanız banada kulak vermenizi istiyorum.Size google sırlarını kısaca anlatmak istiyorum.bir kere kesinlikle google da para kazanmak için sıfır sermaye yalanlarını unutun,bütçenize göre mutlaka ama mutlaka bir harcama yapıyorsunuz.yani işyeriniz lüks bir avm de ise kira oldukça yüksek ama ara sokakta ise daha düşük olur.googleda para kazanmakta buna benzer.genel olarak googleda para kazanmak istiyorsanız ,reklam tıklama,anket doldurma,mail okuma gibi boş işlere inanıp zamanınızı öldürmeyin.küçük bir sermayeniz varsa affilate ortağı bir şirket bulup(aradığınızda yüzlerce bulacaksınız) bu şirketin satmak istediğiniz ürününü seçerek,google adsenseye reklam verip satabilirsiniz.Size önerebileceğim en iyi affilate ortağı firma clikbanktır.buda size aylık en az 300 ila 500 tl arasında bir rakama mal olur. Bu parayı harcamadanda değil google sırlarını gogl ı yalayıp yutsanız para kazanamazsınız.Ama önemli bir noktayı daha söyliyim, tabiki bukadar parayı kazanmadığınız takdirde harcamazsınız yani dükkan çalışmazsa kapatır kira vermezsiniz okadar.ama para kazanmak istiyorsanız mutlaka ve mutlaka bir şeyler harcamak zorundasınız.almadan vermek allaha mahsustur bunu unutmayın.dünyanın en büyük seo ları bile bu harcamaları yapıyorlar.yani google nin sırrını kısaca söylemek gerekirse önce bir satış ortağı firma buluyorsunuz,sonra bulduğunuz firmanın ürünlerinden seçtiğinizin reklamını hazırlayarak,google adsense ye reklam ücretini yatırıp ürünün satılmasını ve bundan alıcağınız komisyonu bekliyorsunuz.Bukadar basitmi tabiki değil,binlerce hatta milyonlarca affilate uzmanlarının arasından sıyrılıp satış yapabilmeniz çok önemli,işte size lazım olan google sırrı burda lazım,nedir onlar;
1- satıcağınız ürünün populerliğini iyi analiz edin,satılmayacak ürüne boş yere ne para nede zaman harcayın
2-seçtiğiniz ürünün reklamını yaparken,ürünü en iyi anlatan anahtar kelimeleri kullanın
3-reklam başlığınızı kısa ama çok etkileyici yazın
4-ürünün reklamını doğru adreste yapın,bu konuda google size yardımcı olacaktır
5-ürünü satmak istediğniz hedef bölgeyi iyi seçin
6-kendinize en uygun bütçeyi belirleyin
7-google sizin reklamınız için sizden TBM (tıklama başı maliyet) isteyecektir,mümkün olduğu kadar düşük bir miktar seçin,çok satarım diye yanılıp yüksek miktar vermeyin
8-satacağını ürünün size verdiği komisyon oranına iyi bakın,düşük komisyon veren ürünlerden kaçın.(clikbankta %50-%75 komisyon veren ürünler bulabilirsiniz)
bende kısaca bu kadar.
yok ben bunlarla uğraşamam beceremem diyorsanız,size içinde 1 milyon ürünle hazır bir site veren,üstelik bu ürünleri sizin için reklamını hazırlayıp, bir tıkla dünyanın en büyük alış veriş sitesi olan E-BAY a entegre eden ve size sürekli eğitim verip satışınıza yardımcı olan dropshipdizaynı öneririm.burdan alıcağınız bir ortaklıkla hemen kendinize ait bir site ile e-ticarete başlar ve dünyanınn heryerine mal satabilirsiniz,üstelik çok çok uygun fiyatlara.yok ben site yönetemem derseniz sizin için site almadan daha düşük bir fiyata değişik ortaklık sistemleride sunuyor.Bu firmanın sunduğu imkanları türkiyede hiçbir firmada bulamazsınız hatta benim diyen seolar bile vermez.sadece yıllık hosting ve domain adı fiyatına ömür boyu ticaret yapabiliceğiniz bir siteye ve satış ortaklığınıza kavuşabilirsiniz.
buraya nasıl ulaşabilirim diyorsanız linkleri veriyim:
Ben sadece amaerika ve kanadaya mal satıcam diyorsanız;
http://www.dropshipdesign.com/affiliate-dropship-program.htm
yok tüm dünyaya mal satıcağım diyorsanız;
http://www.dropshipdesign.com/affiliate-dropship-program-uk.html
ilk linkte dünyanın bazı ülkelerine mal satamazsınız satsanızda firma göndermez,onun için ikinci linki kullanın.her ikisindede çok memnun kalıcaksınız,hemde çok uygun fiyatlara ,iyi şanslar....

GiLLbErY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KORSAN YAYINCILIĞA KARŞI UYARILAR
İnternette kopya yazılım araması yapan robot programlara yüksek meblağlar ödenmiştir.
Türkiye piyasasında satılan WEALTH PROGRAMLARI alan kişilerin ve bölgenin IP Adresleri kayıtlıdır. Kopya yayın hazırlayıp satış
yaptığı tespit edilen kişiler hakkında gerekli yasal işlemler uygulanacaktır.

Kanun Numarası: 5846
Kanun Kabul Tarihi: 05/12/1951
Yayımlandığı Resmi Gazete Tarihi: 13/12/1951
Yayımlandığı Resmi Gazete Sayısı: 7981

Parayla aldığınız e-kitapları başkasına vermeyi ya da satmayı düşünürken bir daha düşünün. Bunlar telif hakkı olan ürünlerdir. Bu konu için ürün sahiplerinin özel avukatları vardır. Bilginiz olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5