İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Kazançları Kitabı Google internet dünyasından para kazanma rehberleri 4 ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aylinnpp86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bahsedilen kitapların modası da güncelliği de çoktan geçti ve beş para etmezler. hem anket işinde hem de affiliate işinde yeni kaynakları araştırın tavsiyemdir.

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Eger konu hala guncelse, ben de bir PM alabilir miyim? tesekkurler :)

webtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Götüren götürdü parayı malesef artık işe yaramıyor bunlar.

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google kazançları özünde çok güzel bir sistem affiliate marketingden para kazanabilmek için ancak Google reklamları çok pahalı masraf çok oluyor dolayısıyla kazanç düşüyor daha ucuza reklam yaparak satış yapmanın yollarıda var artık herkes onlara yöneldi ...

Ekleme: Affiliate marketinge yeni başlayanlar için Clickbank ve Plimusu önerebilirim

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
google kazançları kitabı Türkiyeye affiliate marketing sistemini tanıtan ilk kaynak olmasıyla güzel. Ama şu anda adwordse cb reklamları verenler banlandığı için ve musa erdoğmuş bunu bile bile o kitabı hala piyasadan kaldırmadan satmaya devam ettiği için benim gözümde dolandırıcıdan bir farkı kalmamıştır. Ayrıca bu konuyu açan arkadaşın yaptığıda doğru birşey değil başkalarının ücretli kitaplarını burada dağıtıyor. Oyun veya program cracki konusu açılınca kapatılıyor bu tür konulara karışan yok.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Kitaplar size aitse lütfen kanıtları ile birlikte gönderiniz, o zamana kadar konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5