İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google ~ meta

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siten dmoz'da kayıtlı mı?

Edit: ploop aynı anda yazmışız :D
Benim sitemin biriside aynen böyle.Dmozdaki açıklamayla çıkıyor :)

aLcadraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolun, ama listede dmoz'a kayıtlı başla sitelerde var onlarda böle bi sorun yok, yukardaki meta etiketi de yok sitelerinde :)

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolun, ama listede dmoz'a kayıtlı başla sitelerde var onlarda böle bi sorun yok, yukardaki meta etiketi de yok sitelerinde :)

benim sitemde dmozda ekli durumda ancak google da açıklama tanımlama kısmında bu geçmiyor ve yazdığınız kodda sitemde ekli değil....

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Google Directory den alıyor bu bilgiyi, o da dmozdan ama neye göre ve ne zaman bu açıklama çıkıyor onu bilemiyorum.

elektro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu google directory de ne zamandır güncelemediler gitti

elektro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pcqopat.Com, dmoz'a eklenmekten bahsetmedim. google directory, veritabanındaki siteleri dmozdan belirli aralıklarla alıyor.

yani dmoz'a eklenir eklenmez directory.google.com adresinede eklenmiş olmuyorsun.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pcqopat.Com, dmoz'a eklenmekten bahsetmedim. google directory, veritabanındaki siteleri dmozdan belirli aralıklarla alıyor.

yani dmoz'a eklenir eklenmez directory.google.com adresinede eklenmiş olmuyorsun.
Yanlış anlamışım kusura bakma :) Bu konuda hiçbir düşüncem yok.Google'la akıl ermez vardır bir bildiği yada pr güncellemesi gibi 2-3ayda bir alıyordur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5