İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Ne Yapior

G

guzel.net

Misafir
Arkadaslar Bu Google Ne Yapmaya Çalişior Siteler Sandboxda Deil Ama Gerileme Yapior Trsohbet Alemsohbet Vs... Bircok Sitei Gerilere Atti Guncelemelerden Dolayımı

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bıktım bu googledan gardaşlarım yaaa yemin ediyorum fitil oluyorum artık pr derdine milletin psikolojisi ile oynuyor 25k hit 5k ya düşermi yaaa nasıl bir adalettir bu yaaa nasl bir iştir bu... deli ediyor bu google beni...

gardaşım sanırım güncellemeden dolayı ama emin değilim

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PR güncellemelerinden dolayı bir dalgalanma yaşanıyor çoğu sitede.
Bu güncellemede en çok kârlı çıkan, yeni siteler oldu.
Bir kaç yeni sitem yukarıya taşındı.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Ramazan bahsetmiş bende biraz değineyim,
Geçen güncellemeden tecrübe edinmiştim, güncelleme anında sıfır domain+ yeni site kurmak mükemmel hit getiriyor.3 site kurmuştum 3ü de 15k nın üzerine çıkmıştı ama dalgalanma 1 ay içinde geçtikten sonra 5k lara felan indiler şimdilerde öyle devam ediyor :)

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selim61 fakat şunu da unutmamak lazım,
tüm yükselen siteler düşecek diye bir durum da söz konusu değil :)
spam içerik kullanmış olabilir misin o sitelerde?

G

guzel.net

Misafir
Bu Gunceleme Ne Zaman Bitcek Haberi Olan Varmi ? Ayın 3ü Solenmişti Sanirim 1 Hafta Gecti

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guzel.net Google "Şu tarihte güncelleme başlar, şu tarihte biter." diye bir bildiri yapmıyor.
Bu başlama bitme tarihleri fiyasko.
Benim pr güncelleme zamanı dışında pr si değişen sitelerim de oldu Google'ı anlamak zor :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaliteli, özgün içerikli, yapay link değişimlerine girmemiş siteler pek yerlerini kaybetmez, aksine yükselir.
İlgili hedef kelimelerimde 3. sonucum 1 senedir, hiç dalgalanma görmedim.
Alemsohbet, trshobet'in onyüzbin site ile link değişimi yaptığını görüyorduk, ne bekliyordunuz ki?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link değişimi yerine, 3-5 kaliteli, içerikli ve devamlı güncellenen yüksek PR'li sitelerden link satın alsanız hem PR hemde arama sonuçları açısından bence yavaş ama daima yükselen bir grafiğiniz olur.
Hızlı koşan, tez yorulur.

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trsohbet ve alemsohbet gibi siteler kurallara uymadığından ve indekslenmiş sayfalarının %95'i spam (gizli kelime, alakasız içerik vb.) içerdiğinden geri atılmıştır. Biliyorsunuz ki bu tip siteler için insanlar artık google spam a rapor gönderip duruyor.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
iyide benim spam olayan 4 sitemin gunahı ne ? 4 sitem birden snboxta iflasss :(

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trsohbet ve alemsohbet gibi siteler kurallara uymadığından ve indekslenmiş sayfalarının %95'i spam (gizli kelime, alakasız içerik vb.) içerdiğinden geri atılmıştır. Biliyorsunuz ki bu tip siteler için insanlar artık google spam a rapor gönderip duruyor.

Bilip bilmeden atma arkadaşım :mad: boş boş konuşma

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bir domainim site:Www.site.com yazınca bile çıkmıyor komple gitti 1 hafta oldu

diğerlerinin alayı geri çekildi

%75 link bir kazanç kaybı yaşadım 10 da bir kazanıyorum eskiye göre özgün içerikte kopya içerikte aynı durumda ayını indirdi. bir sitem çökerse diğer sitem kurtatır diye düşünürken hep şimdi herpi gitti kurtaracak bişiyim kalmadı

Dostsever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İndexlerden ve sıralamalardan ziyade asıl önemli değişim backlinkslerde yaşanıyor.Backlinkslerde önemli oranda düşme var.Çoğuda sıfırlanmış vaziyette.

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Google bence hava atıor bakın bana ne kadar mecbursunuz diye :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi