İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google ne yapiyor?

iLgisiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar ,
bugun fark ettim bir sitem google tarafından banlanmış aramadan sitede spam flnda yoktu ? aceba geçici birşey mi? ne yapmam lazım çıkarmak için hitide acayip derecede düşmüştü gerilere atmıştı

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakim en az 6ay der bu konuda. Siteni güncellemediysen metaları değiştirmediysen çok güzel sanbox olur :) hitte düşmüş geçmiş olsun. 6 ay veya 1 sene yatar site. backlink kas siteyi güncelle özgün içerik kullan tek bir kategoride yoğunlaş bunların hepsini yapabilirsen kii baya bi zor sanboxdan bi ihtimal çıkarsın derim.

iLgisiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site güncel bi site video sitesi otomatik topluyor , linkte verdim diğer sitelerimden manyak manyak işler yapıyor bu google :) diğer sitelerdede düşüş var %50 oranında bakalım sonumuz hayır ola

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteler yeniyse böle dalgalanmalar olması normal bence. Benimde başıma gelmişti. Site ilk açıldığı zaman iyi hit alır orada tutunabilirse devam eder sallanırsa hitler düşer sonra yeniden hitler yavaşça artmaya başlar.

1-2 hafta içinde sanbox olup olmadığı iyice anlaşılr.Hayırlısı olsun .SAnbox değildir inş.

iLgisiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteler yeniyse böle dalgalanmalar olması normal bence. Benimde başıma gelmişti. Site ilk açıldığı zaman iyi hit alır orada tutunabilirse devam eder sallanırsa hitler düşer sonra yeniden hitler yavaşça artmaya başlar.

1-2 hafta içinde sanbox olup olmadığı iyice anlaşılr.Hayırlısı olsun .SAnbox değildir inş.

1,5 seneden fazladır :( var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5